Bitcoin SV, Cosmos, Kripto.com Fiyat Analizi »Coin Otağ

Düşen ETH / BTC çifti, Ethereum’un Bitcoin’in grafiklerdeki fiyat artışına yetişemediğinin kanıtıydı. Altcoin piyasası, Noel’den önceki dramatik düşüşün ardından bir bütün olarak toparlandı, ancak kısa süre sonra bir kez daha değer kaybetmeye başladı. Bitcoin SV, gizli bir düşüş sapması kaydetti ve 152 dolardan destek aramaya yönlendirilebilirken, Cosmos’un boğaları artan satış hacmi karşısında 4.8 dolarlık destek seviyesini korumaya çalıştı. Kripto.com Coin de grafiklerde aşağı doğru ilerliyordu.

Bitcoin SV [BSV]

Bitcoin SV, Cosmos, Crypto.com Fiyat Analizi: 26 Aralık

Kaynak: TradingView’de BSV / USDT

Bitcoin SV, momentum göstergesi (RSI) daha yüksek bir artış yaratsa bile, fiyatın daha düşük bir yüksek oluşturduğu gizli bir düşüş sapması sergiledi.

RSI, 50 işaretini direnç olarak yeniden test etti ve düşüş eğiliminin kısa vadede devam ettiğini göstermek için aynı kaldı. Gizli sapma ile birleştiğinde, fiyatın 152 dolarlık destek seviyesine dönmesi muhtemeldi.

ATOM

Bitcoin SV, Cosmos, Crypto.com Fiyat Analizi: 26 Aralık

Kaynak: TradingView’de ATOM / USD

ATOM’un fiyatı 4,5 Dolarlık işaretin üzerine bir taş gibi düştü ve ATOM’un 4,2 Dolar’ı ziyaret ettiği son düşüşten saatler sonra tekrar yükseldi.

Yazım sırasında ATOM, 4.8 dolarlık destek seviyesinin üzerinde bir konsolidasyon dönemindeydi.

Kasım ayı sonlarında fiyat düşmeden önce OBV 6,4 dolara yükselmesine rağmen, Kasım ortasından bu yana düşüş eğilimindeydi ve satış hacminin satın alma hacminden büyük ölçüde daha fazla olduğuna dikkat çekti.

Önümüzdeki birkaç gün içinde, piyasadaki boğaların satış baskısına karşı savunması için 4,8 dolar ve 4,5 dolarlık fiyat seviyeleri önemli olacak.

Kripto.com Coin [CRO]

Bitcoin SV, Cosmos, Crypto.com Fiyat Analizi: 26 Aralık

Kaynak: TradingView’de CRO / USDT

CRO’nun son düşüşü için en yüksek ve en düşük değerleri kullanan Fibonacci Retracement aracı, CRO için bazı temel destek ve direnç seviyelerini vurgulamak için kullanıldı.

0.0537 $ ‘a düşmesinden bu yana kaydedilen kazançlar nedeniyle MACD, kısa vadeli yükseliş momentumunu işaret etmek için yükseliş eğilimi oluşturdu, ancak bu en iyi ihtimalle zayıf bir sinyaldi. Önceki eğilim ezici bir çoğunlukla ayılar lehineydi.

CRO, ayılar tarafından işgal edilen gücün konumunu gerekçe göstererek 0,0613 dolardan% 50 seviyesinin üzerine çıkamadı. Bu, fiyat aynı seviyeyi geçene kadar değişmeden kalacaktır.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 27.653.00 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!