Bitcoin SV, BAT, OKB Fiyat Analizi »Coin Otağ

Bitcoin SV, Önemli bir geri çekilme seviyesini geçti, ancak bunu yaparken çok büyük bir işlem hacmi kaydetti. Basic Attention Token OKB, önümüzdeki günlerde 0.27 $ direnç seviyesini aşabilecek güçlü bir yükseliş trendindeyken, son kazanımlara rağmen alıcılardan olası bir inanç eksikliğine işaret etti.

Bitcoin SV [BSV]

Bitcoin SV, BAT, OKB Fiyat Analizi: 20 Aralık

Kaynak: TradingView’de BSV / USDT

Kasım ayı sonunda BSV’yi 220 dolardan 150.2 dolara düşürmek için Fibonacci Retracement aracını kullanan Bulls,% 50 geri çekilme seviyesinin 181.8 dolarda düzeldiğini gördü. Bu, BSV’nin 200 $ ‘a tırmanmaya devam edeceğini gösterdi.

BSV için 172 dolardan 182 dolara, mumun arkasında güçlü bir hacim yoktu. Önümüzdeki birkaç işlem seansında benzer şekilde yavaş bir işlem hacmi, BSV’nin yükselişinin geçerliliği konusunda şüphe uyandıracaktır.

Diğer ilgi seviyeleri, 190 $ ‘da% 38.2 geri çekilme seviyesi ve 196 $’ lık direnç idi. 183 $ ‘ın yakında desteklenmesi şartıyla, Bulls bu seviyelere göz kulak olacaktı.

Basic Attention Token [BAT]

Bitcoin SV, BAT, OKB Fiyat Analizi: 20 Aralık

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

Basic Attention Token 0.175 $ ‘dan 0.289 $’ a hareket ve müteakip geri çekilme nedeniyle son iki ayda bazı Fibonacci Retracement seviyelerine çok iyi saygı gösterdi.

Destek olarak% 38,2 seviyesini 0,238 dolardan tekrar test ediyordu. Yönlü Hareket Endeksi trendin doğasını gösterirken, ADX (sarı) 20’nin üzerine çıkarken + DMI (mavi) trendin doğasını gösterdi.

Ticaret hacmindeki en son artış, BAT’ın önümüzdeki günlerde yerel yüksek seviyeyi aştığını görebilecek güçlü bir hareket olduğuna işaret etti.

OKB Coin

Bitcoin SV, BAT, OKB Fiyat Analizi: 20 Aralık

Kaynak: TradingView’de OKB / USDT

OKEx’in fayda jetonu, ivme ile 5.5 $ seviyesini aştı ve son 10 gündür istikrarlı bir yükseliş trendinde. RSI, yükselişin devam ettiğini göstermek için 50’nin üzerinde kaldı.

Buna karşılık, OBV son birkaç gün için daha düşük zirveler kaydederken, Fiyat daha yüksek zirvelere ulaştı. Bu, OKB için bir düzeltmenin saklanabileceğini gösterdi.

OKB bu kadar yükselirse, 6.15 dolarlık direnç seviyesi ve 6.25 dolar civarındaki arz bölgesi ilgi çekici noktalar olacaktır. Geri çekilme durumunda boğaların koruması için 5.82 dolar ve 5.6 dolar destek seviyeleri önemli olacak.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!