Bitcoin SV, BAT, Enjin Fiyat Analizi

Bitcoin’in fiyat hareketi genellikle daha büyük kripto pazarının genel duyarlılığını belirler ve kral madeni para 27 bin dolar ve 28 bin dolarlık dirençleri geçerken, piyasanın altcoinlerinin çoğu aynı şeyi yaptı. Bununla birlikte, son 48 saat içinde Bitcoin SV, BAT ve Enjin Coin gibi altcoinlerin momentumu yavaşladı, bu alts küçük düzeltmelere ve uzun süreli yan hareketlere yerleşti.

Bitcoin SV [BSV]

Kaynak: BSV / USD, TradingView

Bitcoin SV, CoinMarketCap listesinde sıklıkla ilk 10’da yer aldı, ancak o zamandan beri 13. sıraya düştü. Madeni para, 159.3 $ ‘lık acil destek ile 168.5 $’ lık direnç arasında sıkışarak 162.6 $ ‘dan işlem görüyordu. Geçtiğimiz hafta yalnızca kripto fiyatının yüzde 5,5’e yakın yükselişini gördü ve bu eğilim gerçekleşirse, BSV’nin 173 dolarlık fiyat noktasına yaklaşması muhtemel görünüyordu.

Bununla birlikte, BSV’nin teknik göstergeleri basın zamanında önemli ölçüde düştü. EMA şeritleri, madeni paranın kuzeye yönelik özlemlerine karşı direniş görevi gördü. MACD göstergesi, bir düşüş eğilimi geçirirken bu duyguyu tekrarladı ve bu, yana doğru hareketin devam ettiğini veya belki de başka bir fiyat düzeltmesinin olduğunu gösterdi.

Basic Attention Token [BAT]

Kaynak: BAT / USD, TradingView

BAT’ın fiyatı, Bitcoin’in çizelgelerdeki istismarlarından pek yararlanmadı. Kripto para birimi geçen hafta yüzde 1’in üzerinde küçük bir artış gördü. 297 milyon dolarlık piyasa değeriyle 0.199 dolardan işlem gördü. Bir yükseliş trendi gerçekleşmeden önce, madeni paranın üstesinden gelmek için 0,211 dolar ve 0,218 dolarlık iki güçlü direnci vardı. Yazım sırasında BAT’ın fiyatı 0.196 $ ‘da desteği test ediyordu.

BAT’ın fiyatındaki dalgalanma Bollinger Bantları hafifçe genişlemeye devam ettikçe artabilir. Aşırı satım bölgesinde çok zaman geçirdikten sonra RSI, BAT için ani bir fiyat düzeltmesi olasılığını ortadan kaldırarak tarafsız bölgeye dönüyordu.

Enjin Coin [ENJ]

Kaynak: ENJ / USD, TradingView

Önceki ikisinden farklı olarak, coinENJ 48 saat içinde değerinin yüzde 10’una yakın bir değer kaybetti ve kripto ticareti 0,125 dolardan işlem gördü. ENJ’nin kayıtlı piyasa değeri 104 milyon dolardı ve 24 saatlik işlem hacmi 9 milyon doların biraz üzerindeydi. Madeni para, 0.139 $ direncini kıramadığında 0.120 $ desteğine doğru ilerliyordu.

MACD göstergesi, düşüş eğilimi yaşadıktan sonra Enjin için düşüş gösteriyor. Stokastik gösterge, aşırı satım bölgesine düştükten sonra da umut verici görünmüyordu.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 28.911.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!