Bitcoin SV, BAT, Dash Fiyat Analizi »Coin Otağ

Altcoinlerin çoğu, son birkaç gün içinde önemli kazançlar elde etti, bazı kripto para birimleri 24 saatlik bir süre içinde çift haneli yüzde kazançları bile elde etti.

Bitcoin SV, son iki aydır işlem yaptığı fiyat aralığının dışına çıktı. BAT, bir direnç seviyesini desteğe dönüştüremedi ve önümüzdeki saatlerde daha fazla kayıp görebilir. Dash’in grafikleri, Kasım ayının en düşük seviyelerinden bu yana yaklaşık% 50 kazandıktan sonra güçlü bir yükseliş eğilimi gösteriyor.

Bitcoin SV Fiyat Analizi

Bitcoin SV, Eylül, Ekim ve Kasım aylarının çoğunda 151 ile 179 dolar arasında işlem gördü.

OBV, fiyat artışının yanı sıra satın alma hacminin de yükseldiğini göstererek, fiyat artışının arkasında meşru alıcı ilgisinin bir işareti olduğunu gösterdi.

Stokastik RSI, kripto varlığının geri çekilme zamanının geldiğini belirtmek için aşırı alım bölgesinde düşüş eğilimi yarattı. Bu, fiyatın 184 dolardan 179 dolara düştüğünü görebilir.

BAT Fiyat Analizi

BAT, önceki gün 0.238 $ ‘a yükseldikten sonra destek seviyesini 0.224 $’ a çeviremedi.

BAT, 0,219 dolardan işlem görüyordu ve fiyatta% 4,7 değer kaybını temsil eden 0,21 dolar civarında likidite cebinde bir düşüş görebiliyordu.

RSI, yükseliş eğiliminin hala oyunda olduğunu ve BAT’ın boğalarının fiyatı 0,21 doların altındaki önemli düşüşlerden korumaya çalışacağını gösterdi.

Dash Fiyat Analizi

Dash, birkaç gün önce bir boğa bayrağı oluşturdu ve tahmini 84 $ hedefine ulaştı, ancak boğalar bundan memnun değildi. 85 dolarlık direnç seviyesi ile DASH, 95 doları aşan bir yükseliş görmeden önce birkaç gün direnç altında konsolide oldu.

DASH yazı yazarken geri çekiliyordu. Yönlü Hareket Endeksi, ADX (sarı) 20’nin üzerine çıkarken DASH için güçlü bir yükseliş trendi kaydederken, + DMI (mavi) trendin yükseliş trendini vurguladı.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!