Bitcoin SV, Algorand, BAT Fiyat Analizi: 12 Eylül

Bitcoin, CME açığını 9,600 $ ‘dan doldurmakla tehdit ederken, yazı yazılırken BTC, 10.400 $ direnç seviyesinin altındaki kripto para ticareti ile döngüden çıkmış gibi görünüyordu. Bitcoin SV, destek seviyesine dokunmak için güneye gidebilirken, Algorand kendi desteğinin üzerinde konsolidasyon işaretleri gösterdi. Buna karşılık, Basic Attention jetonu grafiklerde zayıf bir şekilde yükseldi.

İçerik Başlıkları gizle

Bitcoin SV [BSV]

Bitcoin SV, Algorand, Basic Attention Token Fiyat Analizi: 12 Eylül

Kaynak: TradingView’de BSV / USD

Grafiklerinde yükselen bir kama olan Bitcoin SV, aşağı yönlü bir tersine dönüş modeli oluşturdu. BSV, basın zamanında 166 $ ‘lık desteğe doğru düşmese de, fiyat hareketi hala bir dereceye kadar düştü.

Fiyat, direncine doğru yükselemedi ve Chaikin Para Akışı, özellikle CMF düşmeye devam ederse, BSV piyasasında artan satış baskısının bir işareti olan piyasadan sermaye çıkışlarını vurguladı.

BSV, herhangi bir uzun vadeli yükseliş atılımından önce 180 $ direnç seviyesinin üzerine çıkmalıdır.

Aslında, Bitcoin SV’ye olan ilgi, kısa süre önce 11 dijital varlık borsası tarafından tanıtılan Bitcoin Birliği, BSV satın almak için yeni fiat rampaları duyurdukça artıyor gibi görünüyordu.

Algorand [ALGO]

Bitcoin SV, Algorand, Basic Attention Token Fiyat Analizi: 12 Eylül

Kaynak: TradingView’de ALGO / USD

RSI nötr bir değer olan 52 seviyesindeydi, ancak bu açıdan yükselişteydi. RSI son birkaç gün içinde 50’nin altına düşmedi ve ALGO, destek için direnç seviyesini 0,4 dolara çevirdiği için nötr 50 hattını dirençten desteğe çevirdi.

Saygısızlıktan bu yana, ticaret hacmi ortalamanın altında kaldı, ancak yukarı veya aşağı bir eğilim göstermedi. Başka bir hareketten önce birkaç konsolidasyon seansı olması muhtemeldir.

İlgili haberlerde Algorand, Ethereum’dan sonra Center Consortium’un stabilcoin USDC’si için yerel desteğe sahip ikinci en büyük blok zinciridir.

Basic Attention Token [BAT]

Bitcoin SV, Algorand, Basic Attention Token Fiyat Analizi: 12 Eylül

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

BAT, basın zamanında 0.269 $ ‘lık geri çekilme seviyesinin 78.6 $’ ın hemen altında 0.265 $ ‘dan işlem görüyordu. Fibonacci Retracement aracı, 0.3 $ ‘dan% 61.8 geri çekilme gibi diğer bazı önemli seviyeleri de vurguladı.

Müthiş Osilatör, momentumun yükseliş bölgesinde olduğunu öne sürdü, ancak histogram bunun zayıf bir yükseliş ivmesi olduğunu gösterdi.

BAT, başka bir satış baskısı dalgası görürse, 0.2219 $ seviyesini kırabilir ve 0.2 $ seviyesinde destek bulmak için Ağustos ayında elde edilen tüm kazançları geri çekebilir.