Bitcoin, Ontology, Dogecoin Fiyat Analizi: 12 Eylül

Bitcoin, baskı anında 10.400 $ direnç seviyesinin altında işlem görüyordu. Seviyeyi destek olarak geri çekmeyi başarırsa, pazarın geri kalanını da beraberinde sürükleyerek kuzeye 11.200 dolara hareket edebilir. Dahası, Ontology’nin talebi, WING tokenleri kazandıktan sonra artarken, Dogecoin düşüş belirtileri gösterdi ve değerde başka bir düşüşe doğru ilerliyor gibi görünüyordu.

İçerik Başlıkları gizle

Bitcoin [BTC]

Bitcoin, Ontology, Dogecoin Fiyat Analizi: 12 Eylül

Kaynak: TradingView’de BTC / USD

Bitcoin baskı anında 10.341 dolardan işlem görüyordu ve 10.400 dolarlık direnç seviyesinin hemen altında. Hacim Profili Görünür Aralığı, BTC’nin 10.400 $ seviyesini geri kazanması durumunda, son zamanlarda bu alanda çok fazla ticaret faaliyeti olmadığı için hızlı bir şekilde 11.200 $ ‘a yükselebileceğini gösterdi.

Bitcoin için Kontrol Noktası, VPVR tarafından vurgulanan 11.745 dolardı. BTC bu seviyeyi geçen sefer 12.000 doları kırmak için sıçrama tahtası olarak kullandığından geçen ay 11.800 dolar önemli bir seviyeydi.

10.200 dolar önemli bir destek seviyesi olarak hizmet edebilirken, şu ana kadar 10.000 dolar BTC tarafından güçlü bir şekilde savunuldu.

Ardışık işlem seansları BTC için 10.400 $ ‘ın üzerine çıkarsa, alıcıların direnç seviyesinin üzerinde bir kapanıştan sonra devreye girmesine neden olabilir.

Ontoloji [ONT]

Bitcoin, Ontology, Dogecoin Fiyat Analizi: 12 Eylül

Kaynak: TradingView’de ONT / USD

Ontoloji, direnç bölgelerini geçerken güçlü kazanımlar elde ediyordu. Yazım sırasında 0,85 dolar bölgesi etrafında dirençle karşılaştı ve 0,84 dolardan işlem görüyordu.

Ayrıca DMI, güçlü bir yükseliş trendinin devam ettiğini gösterdi. ADX (sarı) 20’nin oldukça üzerindeyken + DMI (mavi) -DMI’nin (pembe) üzerindeydi.

Ontology’nin geliştiricileri, Ontology’yi her zaman yüksek verimli bir blok zinciri olarak tanıtmışlardır. Geçen hafta, Ontology’ye dayalı bir DeFi platformu olan Wing, whitepaper’ını yayınladı. Aynı şekilde, 67,99 milyon dolar değerinde jetonlar, WING jetonlarını kazanmak için baskı sırasında Wing Flashpool’a yatırıldı.

Dogecoin [DOGE]

Bitcoin, Ontology, Dogecoin Fiyat Analizi: 12 Eylül

Kaynak: TradingView’de DOGE / USDT

DOGE, fiyatı düştüğü için gizli bir düşüş sapması gösterirken, RSI (momentum göstergesi) grafiklerde daha yüksek zirveler kaydetti. Bu aynı zamanda beyaz trend çizgisi ile vurgulandı ve RSI nötr 50 gösteriyordu.

DOGE, destek seviyesini 0,0032 dolara düşürdü ve yazı yazarken 0,0027 dolardan işlem görüyordu.

Bu tür bir düşüş eğilimi, DOGE’nin 0,0026 dolardan destek bulması için grafiklerde daha da düşmesine neden olabilir.