Bitcoin Nakit Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

Bitcoin’in değeri tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 40.000 $ ‘a ulaştı ve beklendiği gibi hard fork, Bitcoin Cash dahil diğer kriptoların değerine ulaştı. [BCH] aynı zamanda iyileşiyor. Bununla birlikte, fiyatı son 24 saat içinde neredeyse% 7 düştüğü için dijital varlık şu anda düşüş baskısıyla karşı karşıyadır.

Yazım sırasında BCH 450 dolardan işlem görürken, en düşük noktası günlük mum başına 400 dolardan işlem görüyordu.

Bitcoin Cash bir günlük grafik

Kaynak: TradingView’de BCH / USD

Günlük BCH grafiği, kripto para biriminin yükselen fiyatını yükselen bir kanalda özetledi. Yükselen kanal, çeşitli dirençleri zorladı ve BCH fiyatının 505 dolardan yeni bir zirveye yükselmesine neden oldu.

BTC’nin hard fork’u 400 doların üzerinde işlem görmeye devam ederken, tüccarlar için madeni parayı kısaltmak ve satış baskısı sırasında kar elde etmek için bir fırsat olacak satış baskısına tanık oluyor.

Muhakeme

Göreceli Güç Endeksi, yazı yazılırken şahit olduğu satışlar nedeniyle aşırı alım bölgesinin altına düştü. Bu baskı, 38 bin dolarda görülen Bitcoin düşüş trendi tarafından tetiklenmiş olabilir. BTC piyasasındaki bu baskı fiyatı daha da düşürebilir.

Ancak, Müthiş Osilatör henüz bu değişiklikleri pazara yansıtmadı. Şu anda, güçlü BCH alımını gösteren güçlü Yeşil çubuklar gösteriyordu, ancak kırmızı günlük mum şekillendiğinde, AO düşen alıcıların ivmesini ve artan satışları yansıtacak.

Ancak, 50 hareketli ortalamanın da fiyat çubuklarının oldukça altında olması nedeniyle piyasa eğilimi yükseliş eğilimini sürdürdü. Fiyat düşse bile, eğilim bir hevesle tersine dönmeyebilir.

Durum

Giriş: 410 $
Kaybı Durdur: 422 $
Kar Al: 384 $
Ödül Riski: 2.23

Sonuç

Bitcoin Cash piyasası, yükseliş piyasasında dijital varlığın düşen değerine işaret ediyor. Bu, yatırımcılara 384 $ ‘dan bir sonraki desteğe kadar kar elde etmeleri için kısa bir fırsat sağlayabilir.

Feragatname: Aşağıdaki analizin bulguları yazarın yegane görüşüdür ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 41.353.00 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!