Bitcoin Nakit Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

Bitcoin Cash’in fiyatı, Bitcoin’in çöküşünden sonra hala kırmızıydı ve grafiklerde düşmeye devam edebilir. Basın zamanında, BCH 8 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahipti ve Chainlink’ten hemen sonra dünyanın dokuzuncu en büyük kripto para birimiydi.

Fiyat listelerinde Bitcoin Cash’in fiyatı ayı bayrağından fırladı ve hedefine çok yaklaştı. Bununla birlikte, Bitcoin’in ne kadar düşük olduğu göz önüne alındığında, BCH% 4-5’lik bir düşüşün ardından desteğe dokunabilir.

Bitcoin Cash 4 saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de BCHUSD

Bitcoin Cash’in fiyat konsolidasyonu 9 Ocak’ta 654 dolara yükseldikten sonra başladı ve aynısını grafiklerde bir çöküş izledi. Yükselen bir kanala konsolidasyon, BCH’nin yükselme eğilimini kötüleştirdi. Doğru zamanda düşen Bitcoin, BCH’nin bu kanaldan çıkmasına neden oldu ve basınç süresi ticaret seviyesine% 25 düştü.

Bununla birlikte, BCH için teorik hedef% 31 idi, bu da% 5’lik bir düşüşün ufukta olduğu anlamına geliyor. % 5’lik bir düşüş, BCH’yi iki hafta önceki zirvesinin neredeyse yarısı olan 378 $ ‘a itiyor.

RSI göstergesi aşırı satım bölgesinde sıçradı ve alıcıların bu düşüşü satın almak için zaten sıraya girdiğini gösteriyor. Ancak, fiyatın düşüp düşmeyeceği ve ne zaman düşeceği henüz RSI’yi aşırı satım bölgesine itecek hiçbir şey görülmedi.

Stokastik RSI göstergesinde de benzer bir örüntü gözlemlendi, aynı model aşırı satım bölgesinde oldu. RSI’dan farklı olarak, Stokastik RSI, alıcıların artan ilgisini vurgulayan bir düşüş eğilimi göstermişti.

RSI veya Stokastik RSI’dan farklı olarak, MACD göstergesi hem hızlı hem de yavaş hareket eden hatların hala sıfırın altında olduğunu gösterdi. Bununla birlikte, çizgiler potansiyel bir yükseliş geçişini işaret ederek birbirine yaklaştı.

Sonuç

Teorik hedefler düşüşün hala BCH’nin kartlarında olabileceğini öne sürerken, göstergeler daha yükseğe çıkma zamanının geldiğini gösterdi. Teknik göstergelerden gelen yükseliş göstergeleri bu düşüşün asla gelmeyeceğine işaret etti. Bununla birlikte, fiyat yükselirse, üst trend çizgisi iyi bir direnç alanı veya acil bir hedef olacaktır.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!