Bitcoin İnternetten Daha İyi Bir Buluş! »Coin Otağ

Bitcoin’in değeri 57.000 dolara ulaşırken başka bir yüksek seviyeye sıçradı. Fiyattaki bu artış, 21 Şubat’ta 1 Trilyon doları aşan piyasa değerine katkıda bulundu. Dijital varlık, yazı yazıldığı sırada 56.000 $ civarında işlem görürken, piyasa değeri 1.06 Trilyon $ ‘da kaldı.

Yükselen fiyat, güçlü zincir içi temellerin göstergesiydi. Yazma sırasındaki toplam hash oranı 153.15 TH / s olduğu için Bitcoin’in ağı güçlü ve güvenli görünüyordu. Hash rate 9 Şubat’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 165,86 TH / s kaydetmesine ve son birkaç gün içinde düşmesine rağmen, madenciler hala ağa artan hash gücü tahsis ediyorlardı.

Bu arada, ağ zorluğu 21.724 trilyonda yüksek kaldı. Ağ zorluğu, bu yıl üst üste dördüncü artış için yapılan son düzenlemede% 1,4 arttı. Aralık ayındaki son düzenlemeden bu yana, BTC için madencilik zorluğu neredeyse% 15 arttı ve bu da madencilerin elde ettiği karı düşürdü. Bununla birlikte, BTC’nin yükselen fiyatı, madencilik karlılığının artmasına katkıda bulundu.

Peki bu 1 trilyon dolarlık yeni dönüm noktası Bitcoin ve kalan kripto dünyası için ne anlama geliyordu?

Charles Hoskinson, Bitcoin’in son dönemdeki değerlemesini ve yükselen piyasa değerini vurguladı ve Bitcoin’in artık bir gerçeklik olduğunu kaydetti, dedi,

“Trilyon dolarlık Bitcoin, gerçek olduğu anlamına gelir. Bu bir kaçınılmazlıktır. Gerçek olacak. “

Bitcoin’in geleceği istikrarsız kalsa da Hoskinson, servet kavramının etkili bir şekilde değiştiğine inanıyordu. Bitcoin kesinlikle onu etkileyen önemli bir faktördür. Hoskinson ekledi:

“THE [Bitcoin] Sanırım son yüz yılın en önemli insan icadı ve buna internet de dahil. “

Kripto piyasası, Bitcoin’in geleceği konusunda oldukça iyimser kaldı. Fiyat dalgalanmaları ve zirveye ulaştıktan sonra beklenen bir düşüş olsa da, böyle bir düzeltme bile Bitcoin’in popülaritesini etkilemeyebilir. Boğa koşusu zirvelerinden sonra büyük bir değer düşüşü gören önceki boğa döngüleri ile karşılaştırıldığında, mevcut piyasa daha güçlü ve artan sermaye ve daha fazla farkındalık ve ilgi ile daha fazla destekleniyor gibi görünüyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 58.156.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!