Bitcoin İçin En Kötü Durum Senaryoları! | Sikke Otag

Bitcoin’in yönü hakkında yorum yapan analistler, Temmuz ve Ağustos aylarında gerçekleşmesi muhtemel iki kötü senaryodan bahsediyorlar.

Temmuz ayında Bitcoin için En Kötü Senaryo!

Analistin Bitcoin GrafiğiAnalistin Bitcoin Grafiği

Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda açıklama yapan analist, PlanB zincir analiz verilerini dikkate alarak değerlendirmeler yaptığını söylüyor. Bitcoin için boğa mevsiminde olduğumuzu düşünen analist, en kötü senaryo gerçekleşirse Bitcoin’in Temmuz ayında aylık 28 bin dolardan kapanabileceğini söylüyor. Bu seviyeyi taban fiyat olarak değerlendiren analiste göre bu senaryo gerçekleşse bile bu ayı sezonuna girdiğimizin bir işareti olmayacak.

Ağustos ayında Bitcoin için En Kötü Senaryo!

Analistin Bitcoin GrafiğiAnalistin Bitcoin Grafiği

Analist, Temmuz ayındaki senaryo doğru olsa bile Ağustos ayında artış beklediği için ayı mevsimine girmeyeceğimizi söyledi. Paylaşımlarına göre analist, Bitcoin’in ağustos ayında aylık 47 bin dolardan kapanabileceğini belirtiyor. “Zincir verilerim bana bu boğanın bitmediğini söylüyor. S2F modeliyle de uyumludur. Ayrıca, temel göstergem, Ağustos ayında aylık 47.000$’ın altına düşmeyeceğimizi söylüyor.” Bize bir kez daha boğanın bitmediğini söyledi.

Bitcoin 64 bin dolarda mı zirve yapıyor?

Analist Tarafından Paylaşılan Bitcoin GrafiğiAnalist tarafından Paylaşılan Bitcoin Grafiği ve Kraken Büyüme ve Pazarlama Direktörü Dan Held tarafından yorum yapıldı

Ünlü analist, yaptığı paylaşımlarda takipçilerine iki seçenek sundu.

En üst seviye 64 bin dolardı ve 25.000 ile 50.000 dolar arasında gidip gelecek miyiz? 64 bin dolar yüksek son değildi ve 100 bin dolar ve 288 bin dolar S2F’ye doğru devam edeceğiz.

“Param ikinci seçenekte” dedi. Birçok analist bu çizelgeleri ve analizi doğruladı. Analisti desteklemek, Kraken’de Büyüme ve Pazarlama Direktörü Dan Held’di.

Held yaptığı açıklamada, “Kabul ediyorum. Döngünün başındayız” diye yanıtladı analistin gönderisine. Düşüş senaryolarını paylaşan analist, bunların olma ihtimalinin yüksek olduğunu, ancak en kötü ihtimalle gerçekleşeceğini söyledi. Söz konusu düşüşlerin gerçekleşmesi muhtemel olmakla birlikte, analist bunun olacağını düşünmediğini ve parasının Bitcoin’in yeni zirvelere gitme seçeneğinde olduğunu söyledi.