Bitcoin Hedeflere Hızlı Hareket Ediyor! »Coin Otağ

Verilere göre Bitcoin fiyatı 58000 $ ‘ın üzerinde başka bir ATH’yi vurdu. Varlığın piyasa değeri 1 Trilyon Doların oldukça üzerindedir ve borsalardaki 24 saatlik işlem hacmi yüzde 26,64 artmıştır. Bitcoin’in zincir içi analizi düşüş eğilimine işaret ederken, Panteral Capital’in mevcut fiyat rallisi hakkında bir yükseliş tahmini ve perspektifi var. Pantera Capital’in Bitcoin fonu açık ara en iyi performans gösteren fondur, ardından Grayscale ve Bitcoin fonlarının performansı yakından takip eder ve Bitcoin’in fiyatının Şubat 2021 için öngörülen hedeflerinin 3 hafta önünde olduğunu öne sürer.

Bitcoin'in fiyatı neden Nisan 62968 $ hedefinden üç hafta önce?

Pantera’nın S2F tahminlerinin yukarıdaki grafiğine göre, Bitcoin’in fiyatının Mart 2021’de tam olarak ikinci haftada 52943 dolara ulaşması bekleniyordu. Bununla birlikte, şu anda programın açıkça 3 hafta ilerisinde ve Nisan hedefi olan 62968 $ ‘a doğru ilerliyor.

Pantera’nın S2F tahminlerine göre, Bitcoin’in fiyatı Nisan hedefi olan 62968 $ için planlanandan 3 hafta ileride. Bitcoin’in fiyatı Nisan hedefine doğru ilerlemeye devam ederse, beklenenden daha erken gelebilir. Bitcoin’in oynaklığı bunda kritik bir faktördür. Şu anda oynaklık% 19,7’dir ve yükselen para birimleri gibi varlık sınıfları daha yüksek oynaklığa sahiptir. Bununla birlikte, yükselen fiyat ve kurumsal yatırımcıların CME’ye artan açık ilgisiyle birlikte, Bitcoin’in fiyat hedefini programın daha ilerisine iten oynaklığı üzerinde doğrudan bir etki olabilir. Kurumsal yatırımcıların yanı sıra perakende tüccarlar da önemli bir rol oynamaktadır çünkü spot borsalarda artan ticaret ticaret hacmi ve oynaklığa katkıda bulunacaktır. Aktif arz azalırsa, spot borsalarda artan talep ve ticaret hacmi ile birlikte fiyatı artırabilir.

Bitcoin'in fiyatı neden Nisan 62968 $ hedefinden üç hafta önce?

Borsalara Bitcoin girişi, Ocak 2021 ve 2020’nin son çeyreğindeki giriş seviyesinin altında. Aynı zamanda, Bitcoin’in rezerv riski artarak iki yılın en yüksek seviyesine ulaştı. Glassnode’dan alınan verilere göre. Bu, perakende tüccarlar için izlenmesi gereken bir ölçümdür. Bitcoin’in fiyat rallisinin yukarı doğru devam edip etmeyeceği, volatilite, risk ve spot ve türev borsalardaki ticaret hacmine bağlıdır.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 57.001.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!