Bitcoin Fiyatı 40 Bin Dolara Gidecek mi? | Sikke Otag

Geçtiğimiz günlerde toparlanarak direnç seviyelerini zorlamaya başlayan piyasa, 32 bin dolar seviyesine geriledi. Gözler yine 40 bin dolar seviyesine çevrildi!

İçerik Başlıkları

Bitcoin İçin 40 Bin Dolara Yolculuk Başlıyor mu?Bitcoin Destek Seviyesi!Bitcoin Direnç Seviyesi!

Bitcoin İçin 40 Bin Dolara Yolculuk Başlıyor mu?

Bitcoin 40 Bin Dolara Çıkabilir mi?Bitcoin 40 Bin Dolara Çıkabilir mi?

Şu an için 34 bin dolar seviyesinde tutunabiliyor olmamız, Bitcoin’in tekrar yükselmesi için önemli bir etken gibi görünüyor. Ayrıca basit hareketli ortalamaların 4 saatlik grafiğin üzerinde olması olumlu bir gelişme olabilir. Hareketli ortalamaların üzerinde kalmak fiyat hareketi için daha iyi olabilir ve bu seviyeler destek ve direnç seviyeleri olarak da görünebilir. MACD göstergesine baktığımızda günlük grafikte al sinyali verdiğini gördük. Bazı analistlere göre bu, önümüzdeki günlerde etkisini biraz daha gösterebilir ve kripto para birimlerinin yönünü yukarı çevirmesini sağlayabilir.

Bitcoin Destek Seviyesi!

Bitcoin Destek SeviyesiBitcoin Destek Seviyesi

Hareketli ortalamaları takip etmek ve bu seviyeleri destek olarak kabul etmek şimdilik mantıklı görünüyor. Ancak hareketli ortalamalar her geçen zaman değiştiği için net bir seviye vermek doğru olmaz. Şu anda ortalamalardan bağımsız olarak 4 saatlik grafikte destek seviyesi 32 bin dolar. Bundan önce yukarıda bahsettiğimiz 34 bin dolar seviyesinde olduğunu söyleyebiliriz. Analistlere göre, destek seviyelerinin kaybı kripto para birimleri için çok olumlu olmayabilir.

Bitcoin Direnç Seviyesi!

Bitcoin Direnç SeviyesiBitcoin Direnç Seviyesi

Birçok insan, Bitcoin’in ara sıra toparlanma çabasını yeni bir rallinin başlangıcı olarak nitelendirerek heyecanlanıyor. Ancak şu anda Bitcoin bir kanalda takılı kalmış gibi görünüyor, belirli seviyelerde ilerliyor. Bu nedenle trendin her yükselişte yukarıya döndüğünü düşünmeden önce dikkatli olmakta fayda var. Karşılaşacağımız ilk direnç seviyesi, 200 günlük hareketli ortalamanın 35.000$ seviyesi olabilir.

O zaman 36 bin dolar seviyesinin kırılıp kırılmayacağını takip etmek daha sağlıklı görünüyor. Analistlere göre bu noktaları kırmak Bitcoin’in 40 bin dolara gitmesi için yeterli görünüyor ancak manipülasyona dayalı söylemlerin fiyat hareketlerini ciddi şekilde etkilediğini ve bu şekilde ortaya çıkabilecek haberlere karşı dikkatli olunması gerektiği konusunda uyarıyorlar. .