Bitcoin Fiyatı 16.770 Dolar Oldu! Yükseliş Devam Edecek mi?

Bitcoin 16.770 $ ‘a kadar yükseldi. Yeni yılın en yüksek seviyesi ve birçok yeni yılın en yüksek seviyesi.

Pek çok analist, bu son ayağı, John McAfee’nin aşağıdaki ifadeyi ünlü bir şekilde tweetlediği BTC’nin 16.600 $ ‘ın üzerindeki yükselişi kadar dikkate değer gördü:

“Bitcoin şu anda 16.600.00 $ seviyesinde. Eski okulda bir balon olduğuna inananlarınız arasında, Blockchain’in yeni matematiğini anlamadınız ya da denemek için yeterince umursamadınız. Bu yeni paradigmada, baloncuklar matematiksel olarak imkansızdır. Düzeltmeler ve diğerleri de öyle. “

Bitcoin 16.700 dolara yükselmeye devam ediyor. Analistler, Cryptocurrency’in önümüzdeki günlerde daha da artacağını düşünüyor. Gemini’nin CEO’su ve önde gelen bir kripto para birimi yatırımcısı olan Tyler Winklevoss, geçtiğimiz günlerde şunları söyledi:

Bence 2020 bitmeden Bitcoin için tüm zamanların en yüksek fiyatını göreceğiz. Fiyat bir aydan kısa bir sürede 10.000’den neredeyse 14.000’e yükselmiş olsa da, henüz gerçekten patlamadı. 3-5 bin dalgalanma görmeye başladığımızda boğalar kaçacak. “

Vakıflar aynı zamanda büyümeye devam ediyor.

Analist Willy Woo, son Bitcoin fiyat ölçümünün yükseldiğini öne sürerek devam eden rallinin “organik” olduğunu öne sürdü:

Gerçek Fiyat, piyasanın BTC’leri için ödediği ortalama fiyatı tahmin ediyor. Şimdi bu döngü için en dik eğiminde, yani son boğa piyasasından bu yana en yüksek oranda #Bitcoin’e sermaye girişi. (Geçen yılın 4k – 14.000 $ hareketinden daha yüksek; mevcut hareket daha organik.). Bu yorum uğruna “organik” i tanımlayacağım.

Günlük mum önceki yerel yüksek seviyelerin üzerinde kapanırsa Bitcoin yükselmeye devam edebilir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!