Bitcoin Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

Bitcoin’in fiyatı basın sırasında yükseldi ve birçok kişi ATH’sini 42.000 $ ‘dan kırıp yeniden test etmesini bekliyordu. Bununla birlikte, son BTC düzeltmesi, fiyatın bunu yapmasının biraz zaman alabileceğini gösteriyor. Genel yükseliş paternine ek olarak, yazı yazılırken yeni bir düşüş paterni meydana geliyordu, biri kripto para birimi için kısa vadede küçük bir artışa işaret ediyordu.

Bitcoin 1 saatlik grafik

Bitcoin yükselen kanal bandını kırdı ve 4 saatlik şamdan 36400 desteğinin altında kapattı. Bu, bitcoin ve altcoinler için bir düşüş işareti olabilir. Bitcoin’in yükselmesi için 4H mumunu 36.400 doların üzerine kapatması gerekiyor.

Kaynak: TradingView’de BTCUSD

Durumun değerlendirilmesi

Yukarıda belirtildiği gibi, Bitcoin kötü bir mum kapattı. Bitcoin 34400 $ seviyesine geriliyor. Yazım sırasında 35950 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin kırdığı desteği yeniden test etti, 36400 ve şu anda düşüş eğiliminde. Desteğin test edilmesi, Drop’un devam edeceğini gösterebilir.

Bitcoin 36400 $ ‘ın üzerinde bir 4H mumunu kapatmadığı sürece, eyalet hedefi 33800 $ iken ikinci hedefi 31500 $ olabilir.

Feragatname: Yukarıdaki makalenin bulguları, yazarın yegane görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 35.539.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!