Bitcoin Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

Bitcoin’in değeri, mevcut destek seviyeleri boyunca hareket ediyor ve yaklaşık 33.000 $ ‘ı konsolide etmeye çalışıyor. Tüm tahminlere karşı fiyatının ani pompalanması, BTC’ye desteği test etme ve 33K $ seviyesini koruma şansı verdi.

Yazı yazılırken Bitcoin 33.990 dolardan işlem görüyordu.

Bitcoin altı saatlik grafik

Yukarıdaki tabloya göre yükselen kanalın ardından Bitcoin fiyatı düşüş trendi için yükseliyordu, ancak bunun yerine piyasa yükseldi. Piyasa iyileşmeye başladığında, fiyat şu anda 33 bin dolarlık desteğe yakın. Sarsıntı nedeniyle, BTC fiyatı en az bir süre mevcut seviyede konsolide olabilir.

Muhakeme

Düzeltme, BTC’nin 38 bin dolardan 34 bin doların altına düşmesine neden oldu. Ancak, piyasa 33.000 $ ‘ın üzerinde istikrar kazanmaya başladı. 50 hareketli ortalamalar da bu seviyede bir destek görevi gördü ve fiyatın tutulması için bir temel oluşturabilir. Bu arada, göreceli güç endeksi dengede ama aşırı alım bölgesine doğru ilerliyor.

Yukarı doğru harekete rağmen 34.862 $ ‘lık direnç test edilecek. Düşen fiyatlar ile hacim küçüldükçe ivme azaldı. Müthiş Osilatör, oynaklığın yalnızca kısa vadede ivmeyi artırdığını, ancak hemen tersine döndüğünü belirtti. Piyasada bir düşüş var, ancak fiyat sabit kalabilir.

Sonuç

Borsada yükselen ruh hali kripto piyasasına yayıldıktan sonra, yutturmaca kaynaklı eylem şansı hala yüksek. Şu anda, Bitcoin’in değeri, tüccarların faaliyeti istikrar kazandıkça 33.000 $ ‘ın üzerinde kalmaya çalışıyor. Önceki trend, BTC piyasası için düşüş eğilimi gösterdi, eğer kripto para birimi desteği kırarsa, düşüşün yakında geldiğini görebiliriz.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 33.998.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!