Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Litecoin İnceleme Analizi 6.08.

Coin İncelemeleri

Enes Ergovan
Para 9
İçerik Başlıkları gizle

Bitcoin: BTC / USD

Göstergelerimizdeki uyumsuzluk, 4 saatlik zaman diliminde çarpıcıdır. Kuvvetli direnç olarak tepki veren sahamız kırıldıktan sonra 2 kez destek olarak test edilmiş ve destek bölgesi olarak onaylanmıştır. 10500’ün altında bir mum olmadığı sürece yükseliş devam edebilir. Düşüş eğiliminin başlaması için bu seviyenin dikkatlice izlenmesi gerekir. Saatlik zaman çerçevesinde Harmonik BAT patern oluşumu vardır. Fiyat hareketimiz 11938 seviyesine yükselirse, bu seviyeden satış baskısı gelebilir.

Destek seviyeleri: 11300 ve 11000 Direnç seviyeleri: 11938 ve 12100Bitcoin tablosuBitcoin tablosu

Ethereum: ETH / USD

Son zirve seviyesini kırıp üzerindeki mumu kapatan grafiğimizde orta vadede yükseliş eğilimi başladı. Aynı seviye sert düşen bir mumla test edildi ve destek seviyesi olarak onaylandı. Direniş olarak çalışan bölgemiz artık Direniş-Destek dönüşümü yaparak destek seviyesi olarak çalışabilir. Destek seviyesi tekrar test edilirse, dikdörtgen formasyon oluşmaya başlayabilir ve dikkatle izlenmelidir. Kırmızıyla gösterilen bölgemiz mumun üzerinde kırılır ve kapanırsa, yükseliş eğilimini teyit eder ve 465 $ ‘lık bir artış görülebilir. Yatay bir seyir halinde hareket ederse formasyon oluşumu beklenmelidir.

Destek seviyeleri: 377 ve 365 Direnç seviyeleri: 408 ve 425Ethereum grafiğiEthereum grafiği

Litecoin: LTC / USD

Günlükte takip ettiğimiz Dikdörtgen formasyonumuz hedefini aldı. Göstergelerimizdeki tutarsızlık 4 saatlik grafiğimizde dikkatlice izlenmelidir. Saatlik grafiğimizde ters bayrak oluşumu tamamlandı ve satış baskısı aşağı yönlü bir kırılma ve altında kapanışla gelebilir. Saatlik grafiğimizde Harmonik BAT patern oluşumumuz da var. Artış devam ederse kalıp oluşumunun tamamlanmasıyla satış baskısı gelebilir.

Destek seviyeleri: 57 ve 55 Direnç seviyeleri: 61 ve 63.50Litecoin grafiğiLitecoin grafiği

Dalgalanma: XRP / USD

Günlükte takip ettiğimiz Harmonik BAT Örüntü oluşumu tamamlandı. Formasyon oluşumunu tamamladıktan sonra zor satışla düştü ancak daha önce direnç olan çalışan seviyemiz destek seviyesi olarak tepki gösterdi. 4 saatlik grafiğimizde simetrik üçgen formasyonunda olan grafiğimiz, üçgenin kuvvetli yukarı kırılması ve üzerindeki mumun kapanması ile yükseliş trendine devam edebilir. Ancak bu seviyelerden bir düzeltme beklemek akıllıca olacaktır.

Destek seviyeleri: 0.29000 ve 0.27000 Direnç seviyeleri: 0.31000 ve 0.32000Ripple grafikBeğenebileceğiniz Dalgalanma Grafik İçeriği

CoinOtag ayrıca heyecanFacebook, Telegram ve Instagram’dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan 6 Ağustos 2020