Bitcoin Cash, Zcash, Algorand Fiyat Analizi: 1 Eylül

Ethereum 444 $ ‘a yükselirken Bitcoin Dominance 59.7’ye düştü. Bitcoin Cash, devam eden düşüş işaretleri gösterdi. Zcash, desteğe karşı bir direncin üstesinden gelmek için hazır olabilir. Algorand, alıcıların ve satıcıların eşit olarak eşleştiği bir seviyede işlem görüyordu.

İçerik Başlıkları gizle

Bitcoin Cash [BCH]

Bitcoin Cash, Zcash, Algorand Fiyat Analizi: 1 Eylül

Kaynak: TradingView’de BCH / USD

BCH sürekli bir düşüş gösterdi. Geçtiğimiz iki hafta boyunca daha düşük seviyeler belirledi ve 326 $ ‘lık direnç nedeniyle kesin olarak reddedildi.

100 EMA (pembe) altında 50 eMA (sarı) kıvrılma. 50 EMA, geçen ay BCH için destek ve direnç görevi gördü.

Parabolik SAR da bir satış sinyali verdi. BCH 100 EMA’nın üzerine çıkmadığı sürece, BCH düşüş eğiliminde kalacaktır. Muhtemelen BCH 265 dolarlık desteğin altına düşüyor.

Zcash [ZEC]

Bitcoin Cash, Zcash, Algorand Fiyat Analizi: 1 Eylül

Kaynak: TradingView’de ZEC / USDT

ZEC, yükselişin başladığını gösterdi. RSI 54’teydi ve birkaç kez nötr 50 çizgisinden sekmişti. Bu yükseliş eğilimi gösterdi.

Gri ok, fiyat 80 dolarlık dirence çok yakın olmasına rağmen satın alma faizinin nasıl olduğunu gösteriyor. Aşağıdaki yeşil mum, iyi ticaret hacmi ile başka bir direnç testi gösterdi.

Direnç bölgesinin yakınındaki alıcı yakınlığı, genellikle bir direnç ihlali olasılığını gösterir. ZEC’in direnci desteğe çevirmesi ve 91 dolar seviyesini hedeflemesi beklenebilir.

Algorand [ALGO]

Bitcoin Cash, Zcash, Algorand Fiyat Analizi: 1 Eylül

Kaynak: TradingView’de ALGO / USDT

ALGO, 0,75 doların en yüksek seviyesine ulaştığından bu yana kısa vadeli bir düşüş eğiliminde. VPVR tarafından belirtildiği gibi Kontrol Noktası yakınında 0,533 dolardan işlem görüyordu. 0,51 dolarlık desteğin altına bir düşüş, ALGO’nun 0,45 dolara düştüğünü görebilir. VPVR, fiyatın bu bölgede uzun süre kalmayacağını gösteren 0,51 ila 0,46 dolar arasında önemli bir ticaret aktivitesi göstermedi.

Yönlü Hareket Endeksi, ADX (sarı) 20’nin altında güçlü bir eğilim göstermedi.

Öte yandan, 1World Online Algorand ile bir ortaklık duyurdu ve gelecekteki yatırımları Borderless Capital’den alacak.