Bitcoin Cash, VeChain, Dogecoin Fiyat Analizi: 22 Eylül

Kripto para piyasası, geleneksel borsalar keskin bir şekilde düştüğü için Pazartesi günü kendi düşüşlerine ev sahipliği yaptı. Bu, büyük bankaların kara para aklamaya karıştığına dair raporlarla ilgili olabilir. Bitcoin Cash ise yakın vadede daha fazla düşüş göstermeyeceğini gösterebilir. Hafta sonu boyunca sürdürdüğü yükseliş trendi VeChain bir düşüş hareketi başlatmış olabilir. Dogecoin düşmeye devam etti. İşte her birine dokunduğumuz o madalyonun yorum analizleri.

İçerik Başlıkları gizle

Bitcoin Cash [BCH]

Bitcoin Cash, VeChain, Dogecoin Fiyat Analizi: 22 Eylül

Kaynak: TradingView’de BCH / USDT

Fiyat son iki hafta boyunca 230 dolar civarında kalmasına rağmen, OBV (mor ok) varlığın sabit bir oranda satın alındığını gösterdi.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus, Pazartesi günkü düşüşün, muhtemelen daha büyük kayıplara işaret edecek bir satış hacmi tarafından desteklenmeyen bir fiyat düşüşüne neden olmasıdır. Fiyat 225 dolardan 208 dolara düşerken, OBV (sarı ok) hatta düşüşler kaydetti.

Bu nedenle, Ağustos ortasından Eylül başına kadar OBV’deki düşüş trendinin sona ermesinden sonra biriken alıcılar nedeniyle BCH’nin 200 $ ‘ın üzerinde kalması muhtemel.

VeChain [VET]

Bitcoin Cash, VeChain, Dogecoin Fiyat Analizi: 22 Eylül

Kaynak: TradingView’de VET / USD

VeChain, Aroon göstergesinde görüldüğü gibi geçen hafta bir yükseliş trendi başlattı. Aroon Yukarı hareketi (turuncu), Aroon Aşağı hareketinin (mavi) oldukça üzerinde kaldı, ancak bu hafta sonu tersine döndü.

VET, en son düşüşün ardından aşağı akışta ivme kazandı ve direnci 0,0135 $ ‘da kırması ve ardından herhangi bir yükseliş işareti göstermesi için kapanması gerekebilir.

VET için bir sonraki destek seviyesi, 0,0125 dolarlık bölge kaybedilirse, kripto para birimini bekleyen bir sonraki büyük destek 0,11 dolarlık bölgede yatıyor.

VeChain ayrıca birkaç gün önce, konsey üyesi olarak katıldıktan sonra Çin Hayvan Sağlığı ve Gıda Güvenliği İttifakında tek blockchain teknolojisi sağlayıcısı olacağını duyurdu.

Dogecoin [DOGE]

Bitcoin Cash, VeChain, Dogecoin Fiyat Analizi: 22 Eylül

Kaynak: TradingView’de DOGE / USDT

Dogecoin 0,0026 $ değerindeydi ve bir destek bölgesinde işlem görüyordu. Temmuz ayındaki TikTok pompasından bu yana daha düşük zirvelere sahipti ve muhtemelen baş aşağı görünüyordu.

RSI, aşırı satım koşullarını destekleyen 27 değerini gösterdi. RSI ayrıca Ağustos ortasından bu yana 50’nin üzerinde kalmayı başaramadı ve o zamandan bu yana düşüş eğilimini vurguladı.

Önümüzdeki birkaç işlem seansında DOGE’den 0,00272 $ ‘a bir sıçrama beklenebilir. DOGE’nin önceki düşüş trendine devam etmesi ve önümüzdeki günlerde desteğin altına inmesi muhtemeldir.