Bitcoin Cash Uzun Vadeli Fiyat Analizi »Coin Otağ

Bitcoin’in hard fork’u olan Bitcoin Cash, çeşitli dirençlerle gezinir ve değeri takdir edilir. Şu anda Varlık değeri 330,62 dolara ulaştı. Ancak mevcut fiyat, birkaç saat önce tanık olunan piyasa düşüşünün bir sonucudur.

BCH’nin değeri 362,83 dolara yükseldi, ardından piyasa gerilemeye başladı ve değer aşağı yönlü baskıyla karşı karşıya kaldı.

Bitcoin Cash 4 saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de BCH / USD

Yukarıdaki grafik, son birkaç gün içinde BCH’nin yükselen fiyatını gösteriyor. Bu yükseliş ani oldu ve herhangi bir düzeltme yapılmadı. Önceki fiyat eğilimleri göz önüne alındığında, BCH’nin değeri Ağustos ayından bu yana 307 doların üzerine çıkmamıştı, ancak kripto piyasasındaki ivme göz önüne alındığında, kripto para bu seviyeyi geçmeyi başardı. Yılın başında gözlenen değere yakındı.

Bu artış kesinlikle BCH için yükseliş piyasası yarattı, ancak eğilim tersine dönüyor olabilir. Bu tersine çevirme, Değerin daha da düşmesine neden olacak ve tüccarlar için iyi bir kısa pozisyon sağlayacaktır.

Muhakeme

Göreceli Güç Endeksine göre, Sinyal aşırı alım bölgesine ulaştı. Daha önce, madeni para aşırı alım bölgesine ulaştığında, Piyasada bir düzeltme oldu ve piyasada benzer bir eğilimin şekillenmesi bekleniyordu. Sinyal aşırı alım bölgesinin altına düştüğünde, Varlık bir miktar yükseliş baskısına tanık olabilir, ancak istikrara kavuşmak için 307,92 $ desteğine doğru düşecektir.

Pozisyonlar

Kısa Pozisyon için Giriş: 337.50 $
Kar Al: 313,02 dolar
DUR: 349 $
Risk / Ödül Oranı: 2.06

Sonuç

BCH’nin mevcut fiyatı daha yüksek bir değerde ve güçlü bir desteğe sahip değil. Satış baskısı artarsa, madeni para 307 dolar seviyesine düşebilir ve bu da madeni parayı kısaltma fırsatı sunar.

Bitcoin Cash (BCH) fiyatı şu anda 289.71 dolar seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!