Bitcoin Cash uzun vadeli Fiyat Analizi »Coin Otağ

Feragatname: Aşağıdaki makalenin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

EOS gibi Bitcoin Cash, 2020’de zayıf bir YTD performansına sahipti. Aslında, BCH baskı sırasında yalnızca% 33 artarken, ADA, BCH’ye göre 10 kat arttı. 294 $ ‘lık basın zamanı işlem fiyatı ile BCH, önümüzdeki haftalarda kaldırılabileceğine dair küçük bir söz veriyor gibi görünüyordu.

Halen ilk 10’da yer alan Bitcoin Cash, Fiyat listelerinde iyi gidiyordu. Bitcoin Cash fırsatı, onu Haziran 2019’dan beri görülmeyen bir seviye olan 486 dolara ve belki de 500 dolara yükseltebilir.

Bitcoin Cash 3 günlük grafik

Kaynak: TradingView’de BCHUSD

Bitcoin Cash’in fiyatı, Fiyatın düşerek başladığı, Dibe vurduğu ve ardından grafiklerde yavaşça yükseldiği eğri bir model oluşturuyor gibi görünüyordu. Yol boyunca, fiyattaki daha fazla düşüşü destekleyen bir bahar vardı. Fiyat neredeyse 2 yıldır bu oluşumda. Bu uzun vadeli bir model olduğu için, Ocak-Şubat 2020 arasındaki dalgalanma ve ardından Mart ayında tam bir toparlanma gibi farklılıklar olacak.

Şimdilik, içinde bulunduğumuz boğa öncesi piyasayı düşünürsek, Price bu görevde kalacak ve yükselecek gibi görünüyor. Bu nedenle, BCH ile gitmenin en iyi yolu olacaktır.

Nedeni

Yukarıda açıklananlara ek olarak, RSI 50 seviyeli bir sıçrama görüyor, bu özellikle grafiğin daha yüksek bir zaman aralığı için olduğu gerçeğinin ışığında iyi bir gösterge. Ayrıca OBV, son birkaç mum için gelen güçlü hacmi vurguladı, bu Alıcıların güçlü olduğu ve fiyat artışının sahte olmadığı bulgusuna ulaştı.

Bu nedenle, Price’ın söz konusu desteği test etme ve hatta kısa bir süre için esneklik verme olasılığı daha düşüktür. Bu nedenle, bu tür fitiller için gözler dışarıda tutulmalıdır.

Dikkat edilecek seviyeler

Yukarıda özetlenen nedenlerden dolayı, BCH arzusu 3,58’lik bir R verir ve bu, Sideways hareketli pazarı göz önüne alındığında son derece cazip bir ticarettir.

Giriş: 289,03 $
Kaybı Durdur: 236,48 $
Kar Al: 477,35 ABD doları
Ödül Riski: 3.58.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 19.012.66 $ seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!