Bitcoin Cash, Tron, Zcash Fiyat Analizi »Coin Otağ

Ethereum, son birkaç gündür 600 $ işaretinin hemen altında işlem görüyor. Yanal hareket, Altcoin piyasalarına da yansıdı. Bitcoin Cash ve Tron, geçen hafta grafiklerde küçük bir dikey ivme ile işlem gördü. Zcash bir destek seviyesini savunsa da, iyi bir satın alma hacmi görmedi.

Bitcoin Cash [BCH]

Bitcoin Cash, Tron, Zcash Fiyat Analizi: 08 Aralık

Kaynak: TradingView’de BCH / USDT

Bitcoin Cash, son birkaç gün içinde çok az ivme kazandı. Ticaret hacmi de düşüktü ve tüccarlar piyasanın yönünü belirlemesini bekliyor gibiydi.

Yukarı yönde bir kırılma, 295 doların üzerinde bir mum gerektirirken, 274 doların altındaki bir kapanış 267 dolar desteğinde bir kırılmaya işaret edebilir.

288 dolar seviyesi dirence döndü ve boğaların ayılardan gelen satış baskısını bastırmak için fiyatı psikolojik 300 dolar seviyesine itmesi gerekecek.

Tron [TRX]

Bitcoin Cash, Tron, Zcash Fiyat Analizi: 08 Aralık

Kaynak: TradingView’de TRX / USDT

Tron ayrıca geçtiğimiz birkaç gün içinde Etheruem ile yalnızca yana doğru hareket yaşadı. Fiyat çoğunlukla 0,03 dolarlık desteğin üzerinde kaldı.

20 SMA (beyaz) ve 50 SMA (sarı) birbirini geçti ve genel olarak TRX için yukarı veya aşağı ivme eksikliğini yansıtacak şekilde birleşti.

Bollinger bantları, TRX’in düşen oynaklığını daha da vurgulamak için fiyat civarında sıkıydı.

Zcash [ZEC]

Bitcoin Cash, Tron, Zcash Fiyat Analizi: 08 Aralık

Kaynak: TradingView’de ZEC / USDT

ZCASH, daha önce yükseliş eğilimi gösterdikten sonra simetrik bir üçgen oluşturdu. Fiyat son günlerde 71 dolarlık desteğin üzerinde kaldı, ancak OBV satın alma hacminde herhangi bir artış göstermedi.

Satış hacmi güçlüyken, satın alma hacmi geçtiğimiz haftalarda zayıftı

Üçgen deseni genellikle önceki eğilimi izleyen bir kırılma görür. Bu nedenle, güçlü bir ticaret hacmindeki formasyonun dışındaki bir mum, bir sonraki hareketin yönünü gösterecektir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 18,815,28 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!