Bitcoin Cash, Synthetix, Ontology Fiyat Analizi

Bitcoin Cash, fiyat 20-SMA ve 50-SMA’dan düşerken 469,4 $ destek seviyesine doğru bir hareket gördü. SNX, fiyat tüm zamanların en yüksek seviyesinden sonra% 9’dan fazla düştükten sonra bir düzeltme kaydetti. Son olarak, ONT yükselen bir paralel kanaldan güneye hareket etti ve 0,591 dolarlık destek seviyesini hedefledi.

Bitcoin Cash [BCH]

Bitcoin Cash, fiyat son 24 saatte yaklaşık% 9 düşüşle 479,5 dolardan işlem görürken, yazı yazılırken düşüş eğilimi gösterdi. Grafiğine bakıldığında, fiyatın 20-SMA ve 50-SMA’nın altına düştüğü görüldü ve bulgu, düşüş eğilimi olasılığını vurguladı. Öte yandan, yükseliş senaryosu fiyatın 493.40 $ desteğinden geri dönüşünü görebilir ve 543.17 $ direnç seviyesine doğru hareket edebilir.

Göreceli Güç Endeksi, nötr bölgeye doğru keskin bir düşüş gösterdi. Endeks önümüzdeki birkaç seans için aşırı satım bölgesine doğru hareket etmeye devam ederse, fiyat 469.42 $ ‘da desteği test edebilir.

Bollinger Bantları, fiyatın üst bantta işlem yaptıktan sonra düştüğünü gösterdi. Alt banda doğru bir hareket, fiyattaki düşüş eğilimini teyit edebilir.

Synthetix [SNX]

Kaynak: SNX / USD, TradingView

Synthetix, son 24 saat içinde fiyat% 9’dan fazla düştükten sonra 14,48 $ destek seviyesinin altına düştü. Düşüş, satıcıların yüksekleri kaydetmek için ölçeklendikten sonra kripto varlığını satarak yükseliş döngüsünün potansiyel sonunun sinyalini verdiğinde geldi. Fiyat baskı süresi destek seviyesinin üzerinde kalmazsa, SNX yakın gelecekte düşüş eğiliminde olabilir.

Müthiş Osilatörün Kırmızı çubuklarının vurguladığı gibi, göstergeler baskı anında düşüş sinyali verdi.

Son olarak, Chaikin Money Flow, sermayenin kripto para biriminden uzaklaştığını öne sürdü. Grafiklerde güneye doğru bir hareket, SNX’in 13,41 dolarlık destek seviyesine meydan okuduğunu görebilir.

Ontoloji [ONT]

Kaynak: ONT / USD, TradingView

Ontology basın sırasında kırmızı parladı ve dünden bu yana yaklaşık% 10 düşüşle 0,62 dolardan işlem gördü. Paralel kanaldaki aşağı yönlü kırılma, fiyatın 4 saatlik grafikte aşağı yönlü hareketine tanık oldu. Fiyat güneye doğru hareket etmeye devam ederse, kayıplar 0,591 dolarlık destek seviyesinde hafifletilebilir.

MACD, satıcıları tercih etti ve düşüşün yükseldiğini gösterdi.

Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri şamdanların üzerinde yükseldi ve ONT’nin düşüş eğilimini doğruladı.

Öte yandan, yükseliş sonucu, fiyatın düşük trend çizgisini yeniden test ettiğini ve desene geri döndüğünü görebilir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!