Bitcoin Cash, Synthetix, DigiByte Fiyat Analizi

Yazı yazılırken Bitcoin 27.000 doları aştı ve başka bir fiyat seviyesini – 28.000 doları aşma yolunda ilerliyordu. Bitcoin’in üstel hareketinin ardında, Bitcoin Cash de grafiklerde yükseldi. Bitcoin Cash, 326 dolar seviyesini dirençten desteğe kaydırdı. Listelerde daha da aşağı, DigiByte son birkaç saat içinde parabolik hale gelirken, Synthetix de son zamanlarda önemli direnç seviyelerini aştı.

Bitcoin Cash [BCH]

Bitcoin Cash, Synthetix, DigiByte Fiyat Analizi: 27 Aralık

Kaynak: TradingView’de BCH / USDT

Bitcoin Cash 300 doları aştı ve daha sonra likidite cebinde 320 dolar civarında ve baskı anında 336 dolardan işlem gördü.

Aroon Göstergesi, BCH’nin Noel’den bu yana güçlü bir yükseliş eğiliminde olduğunu belirtti. Bir sonraki direnç seviyesi 350 $ işaretindeydi ve BCH’nin de bu seviyenin üzerine çıkması muhtemeldi.

Bir sonraki direnç bölgesi BCH için 385-400 dolar arasında duruyor.

Synthetix [SNX]

Bitcoin Cash, Synthetix, DigiByte Fiyat Analizi: 27 Aralık

Kaynak: TradingView’de SNX / USDT

Synthetix, fiyat listelerinde 8 $ işaretini geçti. En son Ağustos sonunda 7,7 dolara ziyaret edildi, ancak o zamandan beri ağır kayıplar yaşadı. SNX 8.6 dolara kadar yükseldi, ancak fiyat ve momentum arasında düşüş eğilimi gösterdikten sonra 8 dolarlık desteği düzeltmek ve yeniden test etmek zorunda kaldı.

RSI hala güçlü bir yükseliş momentumu gösteren 60 değerini kaydetti. Fiyat, Aralık ayı başında 4 dolara düşmeden önce 5 dolar civarında bir konsolidasyon görse de, o zamandan beri güçlü bir şekilde yükseldi.

Bunun önümüzdeki günlerde de devam etmesi beklenebilir, psikolojik 10 dolar seviyesinin güçlü direnç göstermesi muhtemel.

DigiByte [DGB]

Bitcoin Cash, Synthetix, DigiByte Fiyat Analizi: 27 Aralık

Kaynak: TradingView’de DGB / USDT

DGB, destek olarak 0.018 $ seviyesini test ettiği ve önceki gün 0.02 $ seviyesini aştıktan sonra yükselişe geçtiği için 24 saat içinde yaklaşık% 40 kazanç bildirdi.

Hem MACD hem de Stokastik RSI aşırı alım piyasasına işaret etti, ancak kesin zirveye ulaşmak zor olacak. Fibonacci Retracement aracı,% 50 geri çekilme seviyesinin yatay destekle 0,022 $ olarak sıralandığını gösterdi.

Fiyat, geri çekilme seviyelerini vurgulamak için kullanılan yüksek dalgalanmanın üzerine çıkmazsa, kartlarda 0,022 dolara doğru bir hareket olabilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 27,390,00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!