Bitcoin Cash, Polkadot Fiyat Analizi

Polkadot gibi piyasanın altcoinlerinin birçoğu son birkaç işlem seansında rekor seviyelere ulaşırken, Bitcoin Cash fiyatın 415 $ ‘a doğru hareket ettiğini gören bir düzeltme kaydetti.

Bitcoin Cash [BCH]

Kaynak: BCH / USD, TradingView

Bitcoin Cash’in 4 saatlik grafiğine bakıldığında, kripto para biriminin fiyatın Şubat 2020’den beri görülmeyen bir seviye olan 467.76 $ ‘a kadar yükselmesinden sonra küçük bir düzeltme kaydettiğini gösterdi. BCH son 24 saattir yeşilken, bazı göstergeler sinyal veriyor. Düzeltmenin önümüzdeki birkaç işlem seansına uzayabileceği.

Histogram da MACD düşüş eğilimindeyken düşüş hareketi kaydetti.

Son olarak, Muhteşem Osilatör’ün kırmızı çubukları sıfıra doğru hareket ediyordu, bu da fiyatın gerçekte düştüğünün bir işareti. 368.28 $ ‘lık destek, grafiklerde daha düşük hareket ederse fiyatlara biraz rahatlama sağlayabilir.

Puantiye [DOT]

Kaynak: DOT / USD, TradingView

Polkadot’un fiyatı 2021’in başında fırladı. Aslında, son yedi günde DOT% 46’nın üzerinde yükseldi ve değerine 3.63 milyar dolar ekleyerek toplam piyasa kapitalizasyonunu 8.29 milyar dolara çıkardı. Açıkçası, Bitcoin’in boğa koşusu DOT’un hareketine oldukça elverişli oldu. Son birkaç haftadaki artış, Binance’in Polkadot ağında 10 milyon dolarlık projeyi finanse etme kararıyla da desteklendi.

Bununla birlikte, dün tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 10.5 $ ‘a ulaştıktan sonra fiyat düştü ve desteğine yakın 8.97 $’ da işlem gördü. Kısa vadeli görünüm, fiyatın mevcut kanalında konsolide olmaya devam ettiğini görebilir.

Göreceli Güç Endeksi, aşırı alım bölgesinde işlem gördükten sonra tarafsız bölgeye doğru ilerliyordu. Bu, fiyatın güç kaybettiğini ve yükseliş momentumunun yavaşladığını gösterdi.

Dengede Hacim yüksek bölgede olmasına rağmen, güneyi işaret ediyordu, bu da düşebileceğinin ve bununla birlikte fiyatları artırabileceğinin bir işareti.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 33.927.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!