Bitcoin Cash, NEM, Decred Fiyat Analizi »Coin Otağ

Dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, fiyatında hafif bir düzeltme yayınladıktan sonra, Bitcoin Cash, NEM ve Decred gibi altcoinler de aynı şeyi takip etti ve grafiklerde düştü.

Bitcoin Cash [BCH]

Kaynak: BCH / USD, TradingView

Bitcoin Cash’in fiyatı Aralık ayında çok dalgalandı. Ayın başında, kripto para biriminin fiyatı, 21 Aralık’a kadar istikrarlı bir şekilde yükselmeden önce Desteği 256,38 $ olarak test etmişti. Ancak aynı durum, bu fiyat seviyesine ulaştıktan sonra geriledi ve son birkaç gün içinde şaşırtıcı bir şekilde% 29,3 oranında kaybetti. Kripto para biriminin değer kaybı da BCH’nin aylık getirilerini etkiledi ve aynı oran% 19,2 düştü.

Yazma sırasında BCH, 256,5 dolarlık desteğe doğru ilerliyordu. Kısa vadede, fiyat ani direnç ve destek seviyeleri arasında sırasıyla 256.51 $ ve 297.32 $ arasında işlem yapabilir. Güneye doğru başka bir hareket, fiyatın 234,63 $ ‘dan bir sonraki destek seviyesine düştüğünü görebilir. Bu nedenle, Düşüş yakın gelecekte de devam edebilir.

Göreceli Güç Endeksi aşırı satım bölgesine doğru ilerlerken düşüş gösteriyordu. Son olarak, Chaikin Para Akışı, son birkaç gündeki fiyat düşüşleriyle tutarlı sermaye çıkışları ile paranın kripto varlığından uzaklaştığını gösterdi.

YOK / USDT

Kaynak: XEM / USD, TradingView

XEM, Kasım ayından bu yana yükseliş eğiliminde olmasına rağmen, son işlem seansları fiyatta büyük bir düşüş gördü. Geçen hafta iki buçuk yılın en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra, kripto para birimi grafiklerde% 38.45 düştü. Basın zamanında 0.226 dolarlık destek seviyesinin yakınında işlem gören XEM’in fiyatı yakın vadede düşmeye devam edebilir ve 0.138 dolarlık bir sonraki destek biraz kırılma sağlayabilir. XEM’in fiyatı geri dönüp yükselirse, 0,235 dolarlık direnç test edilebilir.

Müthiş Osilatör, düşüş momentumunda muazzam bir artış kaydetti ve bu durum, bir tersine dönüş gerçekleşmeden önce fiyatın düşmeye devam edebileceğini gösteriyor.

Bakiye Hacmi ayrıca kripto varlığa olan ilginin azaldığını gösterdi ve bu da fiyatın yakın gelecekte düşmeye devam edebileceğini gösterdi.

Decred [DCR]

Kaynak: DCR / USD, TradingView

Decred’in fiyatı Aralık ayı boyunca konsolide edilerek, Crypto fiyat tablosu. Genel olarak, Aralık ayı DCR için iyi bir aydı ve aylık getiri% 45.45 artarak kripto para birimini ayın en yüksek kazananları arasına yerleştirdi.

Bununla birlikte, son birkaç seansta kripto para biriminin fiyatının 36.54 $ ‘lık dirence çarptığını ve 30.57 $’ lık desteğe doğru düştüğünü gördü. Kısa vadede, Fiyat bu iki kanal arasında yatay olarak işlem yapabilir.

MACD göstergesi, Sinyal çizgisinin hızlı hareket eden çizginin oldukça üzerine çıkmasıyla düşüş olduğunu ima etti. Ancak histogram düşüş momentumunda hafif bir düşüş kaydetti ve fiyatların önümüzdeki birkaç seansta tersine dönmeden önce yatay hareket edebileceğini yineledi.

Parabolik SAR, bir ayı koşusunun başladığını işaret etti. Kripto fiyatları mevcut 30.56 dolarlık desteğin altına düşerse, 27.97 dolarlık destek test edilebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 23.526.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!