Bitcoin Cash, Monero, Dogecoin Fiyat Analizi: 15 Eylül

Bitcoin kısa süre sonra 10.200 dolara düştü çünkü tüccarlar başka bir satıştan korktu, ancak 10.500 dolar seviyesini kırmak için hızla toparlandı ve baskı anında 10.737 dolardan işlem görüyordu.

Kaynak: CoinStats

Bununla birlikte, borsalara BTC girişinin kanıtı, Bitcoin için başka bir satış baskısı dalgasını tahmin edebilir. Bitcoin Cash ve Monero ivme ile yükseldi ve piyasalarda güçlendi. Dogecoin düşüş trendinde zayıflamaya devam etti.

İçerik Başlıkları gizle

Bitcoin Cash [BCH]

Monero, Dogecoin, Bitcoin Cash Fiyat Analizi: 15 Eylül

Kaynak: TradingView’de BCH / USD

Bollinger bantları, BCH’nin iyi işlem hacmi ile yükselmesinden önce bir hafta boyunca BCH fiyatı civarında daraldı.

Fiyat 244 $ ‘lık dirence doğru yükselirken bantların ağzı daha yüksek volatilite göstermek için genişledi.

BCH’nin 244 $ seviyesini aşması ve desteklemeye geçmesi mümkündür. Böyle bir tersine dönüş, bir konsolidasyon döneminden sonra yükseliş trendinin başladığını gösterir.

Para birimi [XMR]

Monero, Dogecoin, Bitcoin Cash Fiyat Analizi: 15 Eylül

Kaynak: TradingView’de XMR / USD

Monero, yükselen bir kanalda hareket etmeye başlamak için 75.6 $ bölgesindeki destek seviyesinden sıçradı. XMR ayrıca geçmiş direnci 88 dolara taşıdı. XMR’nin bu bölgeyi önce başka bir ayakla yeniden test etmesi mümkündür.

Chaikin Para Akışı, piyasaya sağlıklı sermaye girişi olduğunu gösterdi. OBV ayrıca daha yüksek düşüşler yapıyordu. Her iki gösterge de XMR’nin yukarı doğru hareketinin alıcılar tarafından desteklendiğini kabul etti.

Varlığın bir sonraki direnç seviyesi 97 $ bölgesinde bulunuyor.

IRS, Monero’nun mahremiyetini bozabilecek ve fiyatı olumlu yönde etkileyebilecek herkes için 625 bin dolarlık bir ödül sunduğu, varlığa yakın zamanda bir promosyon artışı sağlamış olabilir.

Dogecoin [DOGE]

Monero, Dogecoin, Bitcoin Cash Fiyat Analizi: 15 Eylül

Kaynak: TradingView’de DOGE / USDT

Basın zamanında Dogecoin, DOGE’nin düşüş trendini yakalayan sarı trend çizgisinin üzerinde bir ticaret seansını kapatmamıştı. 4 saatlik grafiğe bu kadar yakın olmak, DOGE için düşüş momentumunu tersine çevirmenin ilk adımıdır.

20 SMA (beyaz) ve 50 SMA (sarı) yakından iç içe geçmiş durumdaydı, bu da son birkaç gün içinde varlık fiyatında hareket olmadığını gösteriyor.

Parabolik SAR bir satın alma sinyali verdi. Bununla birlikte, fiyat destek olarak hareketli ortalamaları kaybederse, DOGE muhtemelen yeni yerel düşükler belirleyecektir.

DOGE için bir sonraki destek seviyesi 0,026 dolarlık bölgede.

Dogecoin, CoinMarketCap’te 353 milyon dolarlık sermaye ile 46. sırada yer aldı.