Bitcoin Cash kısa vadeli Fiyat Analizi: 2 Aralık

Feragatname: Aşağıdaki makalenin bulguları, yazarın yegane görüşüdür ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Bitcoin Cash’in değeri, son birkaç gün içinde keskin bir düşüş trendi kaydetti. Bitcoin piyasasında görülen düşüş göz önüne alındığında hard fork bile benzer bir eğilimi takip ediyor. Kripto para birimi onu büyük çöplükten kurtarmaya çalışsa da şu anki fiyatı 5,40 milyar dolar piyasa değeriyle 291,05 dolardı.

Demo Hesap Açın ve 100 Bin TL ile Ücretsiz Yatırıma Başlayın!

Bitcoin Cash bir saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de BCH / USD

Yukarıdaki grafik, Price’ın azalan bir kanal boyunca ilerlediğini gösterdi. Fiyatlarda son zamanlarda yaşanan düşüş, Yukarı yönlü trendin tersine dönmesine tanık oldu. Yazım sırasında, BCH piyasası düşüşteydi, ancak fiyatın ilerlemesi için belirli bir yön yoktu.

Bu, belirli bir anda Kısa veya uzun pozisyon almanın zor olduğu anlamına gelirken, Genel eğilim düşüş eğilimi olmaya devam etti.

Yargı

Mevcut trendin istikrarsızlığı dün piyasayı vuran ani dalgalanmadan kaynaklanıyor olabilir. Bu dalgalanma düşüş eğilimine yol açtı, ancak şimdi görebileceğimiz gibi, Volatilite geri dönüyor. Bollinger Bantlarının yakınsaması bu geri çekilmenin göstergesiydi. Şamdanların üzerinde bir pozisyon alan sinyal hattı düşen varlık değerini kaydetti.

Göreceli Güç Endeksi, BCH 269.99 dolara düştüğünde aşırı satım bölgesine dokundu, ancak kısa süre sonra tekrar yükseldi. RSI, alış ve satış baskılarının eşit olduğu bir dengeye doğru ilerliyor. Basın zamanında, RSI 45.65 idi ve bu da piyasadaki yaklaşan eğilimi tespit etmeyi zorlaştırdı.

Sonuç

Bitcoin Cash’in mevcut hareketi Düşük volatilite ve yaklaşan trendde bir kararsızlık seviyesi gösteriyordu. Bitcoin piyasası geliştikçe, BCH’nin de iyileştiğini görebiliriz, ancak kısa vadede kripto para birimi konsolidasyona doğru daha fazla hareket edebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 19.017.48 $ ‘dan alıcı buluyor.

Ücretsiz VİOP Eğitimine Kaydolun, Yatırım Yapmayı Öğrenin

Bitcoin Cash kısa vadeli Fiyat Analizi: 2 Aralık ilk olarak Coin Otag’da yayınlandı.