Bitcoin Cash Kısa Vadeli Fiyat Analizi: 19 Ağustos

Feragatname: Aşağıdaki makale, Bitcoin Cash kısa vadeli piyasasında ortaya çıkan kalıpları ve bunun fiyat üzerindeki etkisini analiz etmeye çalışmaktadır.

17 Ağustos’taki piyasa dalgalanmasının ardından Bitcoin Cash, direnci 324.43 $ ‘da test etti ve düşüşe geçti. Ani satış nedeniyle, BCH’nin fiyatı 300 doların altına düştü ve alıcılar madalyonun değerini yükseltmeye çalışırken 299.22 dolardan işlem gördü. Bununla birlikte, mevcut piyasa altıncı en büyük kripto para birimi için düşüş resmi çizerken, bu girişimin gerçekleşmesi biraz zaman alabilir.

İçerik Başlıkları gizle

Bitcoin Cash Fiyat Analizi

Bitcoin Cash Kısa Vadeli Fiyat Analizi 19 Ağustos

Kaynak: TradingView’de BCH / USD

BCH’nin saatlik grafiğine göre, son fiyat eğilimi aşağı doğru hareket ediyor ve azalan bir kanal oluşturuyor. Model, piyasadaki ayıların varlığını doğruladı ve 50 hareketli ortalama fiyat çubuğunun üzerinde bir pozisyon aldı. 50 MA, 13 Ağustos’tan beri fiyat mumlarının altında sörf yapıyordu, ardından BCH en az% 14’lük bir büyümeye tanık oldu.

Ancak, sürekli satışlar fiyatı düşürdü. Göreceli Güç Endeksi [RSI] Ayrıca, BCH’nin aşırı alım bölgesine kaydığını, ancak tüccarların son çabalarıyla kripto para birimi denge bölgesine geri dönmeyi başardığını da belirtti. Model bir fiyat düşüşüne işaret ederken, BCH’nin güçlü desteği 279,49 dolardan oluştu.

1597846557 571 Bitcoin Cash Kısa Vadeli Fiyat Analizi 19 Ağustos

Kaynak: TradingView’de BCH / USD

Düşüş piyasasına rağmen günlük grafik piyasada güçlü bir yükseliş gösterdiği için BCH’nin değeri 279.49 $ ‘a düşmeyebilir. Bununla birlikte, Görünür Aralık, değerin BCH için en çok işlem gören aralık olarak işaretlenen 293-295 $ ‘dan 281 – 283 $’ a düşebileceğini gösterdi. Dijital varlığın ortalama değeri 306 dolara yakındı, ancak madeni para bu işareti tutamadı ve oldukça hızlı düştü.

Sonuç

BCH’nin fiyatı kısa vadede düşürülecek, sadece yükselen bir piyasaya yol açacak. Dikkate alınması gereken mevcut fiyat seviyeleri 293-295 $ ve 281-283 $ idi.