Bitcoin Cash, IOTA, Enjin Fiyat Analizi »Coin Otağ

Bitcoin Cash, son iki hafta içinde bir miktar dalgalanma yaşadı ve Press sırasında piyasa istikrarsız görünüyordu, ancak bir dezavantaj daha güvenli bir hisse gibi görünüyordu. IOTA bir dikdörtgen içinde işlem yaparken ve güçlü hacimle desteklenen bir kırılma beklerken, Bitcoin ileriye dönük BCH üzerinde büyük bir etkiye sahip olacak. Enjin yükselen bir kanal oluşturdu ve piyasanın boğaları 0,154 dolarlık direnç seviyesini desteğe çevirmeye çalışıyordu.

Bitcoin Cash [BCH]

Bitcoin Cash, IOTA, Enjin Fiyat Analizi: 06 Aralık

Kaynak: TradingView’de BCH / USDT

EMA Strips, geçtiğimiz haftalarda BCH’nin ardında kararsız bir duygu hikayesi yarattı. Aralık ayının başlamasıyla birlikte, kurdeleler aşağı yukarı sallanıyor, sonra tekrar yükseliyor ve yazı yazılırken bir kez daha döndüğü görülüyordu.

Bu gecikmeli gösterge, sadece birkaç gün sonra yerel yüksek 352 $ ‘dan 267 $ destek seviyesinin altına düştüğü için BCH’ye ayak uydurmaya çalıştı.

Bitcoin Cash 284,5 dolar değerindeydi ve 288 dolarlık destek seviyesinin hemen altında işlem görüyordu. Bitcoin Cash, grafiklerde muhtemelen daha düşük olacaktı. Ancak, Yeşil veya kırmızı seansla birlikte işlem hacmindeki artış, Pazarın bir sonraki yönü hakkında daha fazla fikir verecektir.

IOTA

Bitcoin Cash, IOTA, Enjin Fiyat Analizi: 06 Aralık

Kaynak: TradingView’de IOTA / USD

IOTA, her iki yönde de Fiyat düşüşünü görebilen dikdörtgen bir üst model oluşturdu. Herhangi bir limitin dışındaki bir yakınlığın, bir pozisyona girmeden önce yakından izlenmesi gerekir, çünkü fiyat da bir düşüş yaşayabilir ve ters yönde bir mola vermek için tersine dönebilir.

OBV ve işlem hacmi, son birkaç gün içinde piyasa katılımcılarından minimum aktivite gösterdi. 0,36 dolar ve 0,322 dolarlık sınırlar, direnç ve destek seviyeleri olarak hareket etti.

Dalgalı fiyat hareketi nedeniyle IOTA her iki yönde de ivme görmedi. Bu nedenle, yatırımcılar bir pozisyon almadan önce bir kırılma bekliyorlar, bu da ticaret hacmindeki son düşüşleri açıklayan bir şey.

Motor[ENJ]

Bitcoin Cash, IOTA, Enjin Fiyat Analizi: 06 Aralık

Kaynak: TradingView’de ENJ / USDT

ENJ, birkaç kesinti ile hızla tersine dönen yükselen bir kanal yarattı. RSI, bu momentumun yazı yazılırken büyük ölçüde nötr olduğunu gösterdi.

Fiyat listelerinde ENJ, bu haftanın başlarında seviyeyi kırdıktan sonra direnç seviyesine bir kez daha 0.154 $ ‘a yaklaştı, ancak satış baskısı karşısında dayanamadı.

Kanalın altında bir kapanış, destek olarak 0.143 $ ‘lık hareket görecek ve bu seviyenin altında bir düşüş ENJ’yi 0.132 $ destek seviyesine götürebilir. 0,154 dolar başarılı bir şekilde ölçeklenirse, bu haftanın başındaki en yüksek seviye olan 0,162 dolar piyasadaki boğalar için ilk hedef olacak.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 19.229.77 $ seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!