Bitcoin Cash, IOTA, Dash Fiyat Analizi: 20 Eylül

Bitcoin Cash, yatırımcıları piyasanın hareket etmesi için kenarda beklediği için çok düşük volatilite ile işlem görüyordu. Kripto para birimi merdiveninin daha da aşağısında, IOTA ve DASH, kısa vadede herhangi bir momentumu olmayan kripto para birimleri ile daha düşük seviyelerde kalabilir.

İçerik Başlıkları gizle

Bitcoin Cash [BCH]

Bitcoin Cash, IOTA, Dash Fiyat Analizi: 20 Eylül

Kaynak: TradingView’de BCH / USD

Bitcoin Cash, Bollinger Bantlarının BCH fiyatı etrafında yakınlaşmasının da vurguladığı gibi, önemli ölçüde daha düşük volatilite gösteriyordu. Geçen hafta alıcılar ve satıcılar eşit derecede güçlüydü, BCH’nin fiyatı 230 ila 236 dolar arasında dalgalandı.

Bununla birlikte, kripto para biriminin fiyatı, yazım sırasında alt banda doğru ilerliyordu ve Bollinger Bantları ortalamanın üzerindeki işlem hacimlerinin yanı sıra sonraki seanslarda genişlerse dezavantajlı bir kırılma teyit edilebilir.

Bitcoin Cash, birkaç gün önce “Bitcoin Man of Bakersfield” lakaplı bir kişi Bakersfield şehrinin çevresine 1100 $ değerinde 100 BCH QR kod etiketi yerleştirdiğinde haberi beklenmedik bir şekilde vurdu. Yerel haber raporları, kişinin bunu kripto kullanımını teşvik etmek için yaptığını ve insanları “kısmi rezerv bankacılığı dolandırıcılığı” konusunda bilgilendirdiğini ileri sürdü.

IOTA

Bitcoin Cash, IOTA, Dash Fiyat Analizi: 20 Eylül

Kaynak: TradingView’de IOTA / USD

20 SMA (beyaz) listelerde 50 SMA’nın (sarı) altını geçti, ancak iki hareketli ortalama son birkaç gün içinde birbirine yakın. Bu, IOTA’nın son zamanlarda momentum ve oynaklıktan yoksun olduğunu gösterdi.

100 SMA’nın (pembe) 0,288 dolarlık direnç seviyesinin yanında direnç görevi görmesi beklenebilir. Parabolik SAR da bir satış sinyali verdi.

Sonuç olarak, IOTA iyi kısa vadeli işlemler sunmuyor ve muhtemelen daha düşük.

Geçtiğimiz günlerde IOTA Streams’in beta sürümü yayınlandığında IOTA haberlerde yer aldı. IOTA Vakfı’nın karşılaştırmalı tahminleri, yeni Akışlar kütüphanesine performansta 100 kat artış olduğunu gösterdi.

Dash [DASH]

Bitcoin Cash, IOTA, Dash Fiyat Analizi: 20 Eylül

Kaynak: TradingView’de DASH / USDT

DASH, son birkaç gündür fazla bir ivme görmedi. Bununla birlikte, beyaz trend çizgileriyle vurgulanan bir yükseliş ayrışmasını vurguladı. Kripto fiyatı daha düşükken RSI daha yüksek düşüşler yaptı.

Kripto para biriminin fiyatı, sapmanın hemen ardından işlem seanslarında 71.5 dolardan 73 dolara yükseldi, ancak yazım sırasında fiyat bir kez daha düştü.

Kripto varlığı için bir sonraki destek seviyesi 68.6 dolardı. DASH’ın fiyatı yakın vadede belirsiz görünüyordu, ancak uzun vadeli düşüş eğilimini takip edebilir.