Bitcoin Cash, IOTA, Compound Fiyat Analizi »Coin Otağ

Bitcoin Cash’in geçen hafta tartışmalı çatalı fiyatı 238 dolara düşürürken, o zamandan beri iyi bir toparlanma gördü. İlginç bir şekilde Ethereum, altcoin piyasasındaki güçlü yükselişin de yardımıyla 590 dolarlık direnç seviyesini ziyaret etti. Daha sonra Bitcoin 18.700 $ ‘dan 18.000 $’ a düştü ve piyasadaki birçok altcoin de son birkaç saat içinde satış baskısı gördü.

Bitcoin Cash Fiyat Analizi

Bitcoin Cash, 244 $ ‘dan 310 $’ a tırmanmak için bir artış bildirdi, ancak satış baskısı karşısında onu desteklemek için 288 $ direnç seviyesini geri döndürmedi.

RSI aşırı alım bölgesinden bir düşüş görüyordu ve BCH için hala bir yükseliş rakamı olan 59 kaydetti. RSI ayrıca aşırı alım bölgesinden geri çekiliyordu.

275 $ seviyesinde, son birkaç haftadır satıcıların dikkatini çekmiştir ve bu seviyenin destek için çevrilmesi muhtemeldir.

IOTA Fiyat Analizi

Bitcoin Cash gibi, IOTA da bir geri çekilme kaydetti ve seviyeyi destek olarak 0.288 $ ‘da test ediyor. Bu seviyenin altında bir kapanış, IOTA’nın boğalarının 0.278 $ ‘da bir taban bulduğunu görebilir.

Aşağıdaki bu seviyelerin her ikisine de yakın, Kısa vadede yükseliş momentumunun tükendiğini gösterirken, Bulls’un 0.288 $ seviyesinin savunması IOTA’nın önümüzdeki günlerde daha fazla kazanç elde ettiğini görebilir.

IOTA geçen hafta bir ana ağ sorunu gördü, Bu sorun daha sonra mevcut güvenlik açıkları hakkında daha fazla bilgi vermek için ele alındı. Bu durum fiyatı etkilemedi.

Bileşik Fiyat Analizi

84 $ ‘ın en düşük seviyesine ulaştıktan sonra, COMP ivme kazanarak 100 $’ lık psikolojik seviyeyi geçerek toparlandı.

125 dolar sert bir direnç seviyesi olarak kaldı ve bir kez daha onu geçemedi ve son denemesinde reddedildi.

Piyasa boğaları fiyat direncinin üstesinden gelmek için mücadele ederken bile, OBV’nin bir dizi düşük ayarlayarak gösterdiği gibi Satış hacmi zaten yükseliyordu. İşlem hacmi de kazançtan daha fazla zarar bildiren seanslar sırasında daha fazla faaliyet gördü ve bu da piyasadaki hissiyatın kar elde etmeye yönelik olduğunu gösterdi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!