Bitcoin Cash için Temel Destek ve Direnç Bölgeleri Nelerdir? Sizin için yüzde 45 Kurulum hazırladık! • Madeni Para Otag’ı

madeni para etiketi

Size Bitcoin Cash analizini ve olası düşüş trendini nasıl kuracağınızı yakından göstermek istedik. Öncelikle BCH’ye yakından baktığımızda; diğerlerinden çok daha iyi çalışan bir düşüş trendi olduğunu söyleyebiliriz. coins büyük düşüşten sonra (kırmızı çizgi). Yükseliş senaryosu için bu düşüş trendi yukarı kırılmalı ve en az 4 saatlik mumlar bunun üzerinde kapanmalıdır. Sizin için analizde ilgili bölgeyi belirledik.

Bu kırılma gerçekleşirse, temelde 4 direnç bölgesi ile karşı karşıya kalacağız. Satıcıların hakim olduğu bir piyasada olduğumuz için, işlemlerimizi olabildiğince kısa tutmamız ve piyasa düzelene kadar küçük kar marjlarını kabul etmemiz gerektiğini düşünüyoruz.

Her direnç seviyesinde mutlaka kar almamız ve önlem olarak son seviyede çok az miktarda pozisyon bırakmamız gerektiğini düşünüyoruz. Bir kırılma olduğunda, dayanabileceğimiz en güvenli seviye 603 dolar seviyesi olacak. 2. grafikte görüldüğü gibi bu seviyenin altında bir miktar marj bırakarak stop emrinizin verilebileceğini düşünüyoruz.

Madeni Para Yorumu

Risk almak istemeyen arkadaşlar için iyi bir durak olması için 4 saatlik mumu destek seviyesinin veya 590$ seviyesinin altına ayarladık. Tps sırasıyla; %5, %11, %18, %40 gibi kar marjları sunarlar. Stop oranı %2 olup yatırımcıları üzmeyecek bir miktarla işlem girmek en sağlıklısı olacaktır. Bahsettiğimiz bu kurulum örneği sadece ticarete girmeniz için değil, düşen bir piyasada spot ticaret nasıl açılır temalı bir eğitim çalışmasıdır.

Marj üzerinden işlem yapan arkadaşlar için düşen trende dokunulduğunda takip edilerek kısa işlem açılabilir. Düşüş trendi kırılamıyorsa sırasıyla destek seviyelerine inmek isteyecektir. Grafikte belirtilen seviyeler kar alma noktaları olarak yorumlanabilir.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorum ve analiz bulguları sadece ilgili kişilerin veya yazarın görüşleri olup, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.