Bitcoin Cash Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

Bitcoin Cash, 2020’nin çoğu için çatalın tek başına çatalı. Yeni bir yılın başlamasıyla, BCH de aynısını yapıyor gibi görünüyor. Sürekli trendini sürdürüyor ve güvenle oynuyor. Bu makale, işlerin değişip değişmediğini belirlemek için hem kısa hem de uzun vadeli zaman dilimlerinde Bitcoin Cash’e bakmak için yazılmıştır.

Bitcoin Cash 1 saatlik grafik

BCHUSD TradingView

Kaynak: BCHUSD TradingView

1 saatlik grafikte, BCH geçen ay üç kereden fazla test ettiği için yuvarlak dip desteğine saygı duyuyor. Üstelik satın alma baskısıyla fiyatı sadece 4 günde 100 dolardan 260 dolara çıkardı. Şu anda, fiyat yerel zirveye yakın ve iki başarısız denemenin ardından özellikle Aralık ayının son iki haftasında fiyatlarda bir darbe almak istiyor.

İşler hem boğa koşusunda gibi görünüyor hem de Bitcoin yükselirken değil, bazı altcoinler iyi performans gösterirken diğerleri mücadele ediyor. Çoğu altcoin ile ortak bir tema, BTC açısından, bitcoin’in attığı her adımda değerlerinin daha hızlı düşmesidir.

Belki de şu anda BCH’nin yapabileceği en fazla şey, yerel zirvenin 373 ila 383 dolar arasında değişen 10 dolarlık engelini aşmaya çalışmaktır. Yani, kısa vadeli bir zaman diliminde yükselecek gibi görünüyor.

Bitcoin Cash 1 günlük grafik

BCHUSD TradingView

Kaynak: BCHUSD TradingView

Bir günlük grafik, 2019’un ortalarından bu yana ayakta duran birkaç yıl boyunca dip modelinin net bir resmini gösteriyor. Belirtildiği gibi, uzun bir ticarete girmek için iyi bir zaman 309 ila 328 $ aralığında olacaktır. Bu, yakında BCH’den bir geri çekilme olacağını ve fiyatı% 9’dan% 14’e düşüreceğini varsayar. Bu, fiyatın günlük zaman diliminde üç kez düşmesini önleyen yukarıda belirtilen yerel zirve göz önüne alındığında mantıklıdır.

Sonuç

Aşırı düşüş senaryosunda, BCH’nin yuvarlak tabanı yeniden test etmesini ve ardından yerel zirveyi kırarak ilerlemesini bekleyebiliriz. Daha düşük bir seviyede, BCH kafa derileri için iyi görünüyor, ancak daha yüksek bir zaman diliminde, BCH’nin nereye gidebileceği konusunda dikkatli olunması gerekiyor. Yukarıdaki aralığa dönme veya yerel zirvede bir mola şansı eşittir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!