Bitcoin Cash Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Direnç! »Coin Otağ

Bitcoin Cash [BCH] ayrıca çizelgelerde fiyatı açısından düzensiz hareketlere tanık oluyor. BCH’nin fiyatı yükseldikçe, bir düzeltmenin izlendiği durumlar oldu ve yakın geçmişte durum buydu. BCH’nin fiyatı 353 dolardı ve 6,4 milyar dolarlık bir piyasa değeri kaydetti. CoinMarketCap’e göre, son 24 saatte kripto para birimi fiyatında yüzde 0,38’lik küçük bir artış gördü.

BCH bir saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de BCH / USD

Yukarıdaki tabloya göre BCH’nin fiyatı 369,5 dolar ve 329,7 dolarlık alt ve üst sınırlara ulaştı. Mevcut fiyat seviyesi, 50 Hareketli Ortalama fiyat çubukları arasında dolaşırken bu düzensiz fiyat hareketini vurguladığından bir denge noktasındaydı. Ancak, yazı yazarken, satış baskısının yükseldiğini görebiliyorduk.

Muhakeme

Nispi Güç Endeksi, fiyat 377 $ ‘a ulaştığında aşırı alım seviyesine ulaştı. Ancak, bu seviyeye ulaştıktan kısa bir süre sonra fiyat ufalandı ve aşırı satım bölgesine yaklaştı. İlginç bir şekilde, fiyat istikrara kavuşmaya çalışıyor, ancak satıcılardan gelen kar 329 dolara ulaşmadan önce uygulama baskısının arttığını da belirtti.

MACD göstergesi, sinyal çizgisi MACD çizgisini geçerken düşüş eğilimini kaydetti. Yazım sırasında, yükseliş baskısı piyasadan kaçmış olabilir.

Durum

Giriş: 352 $
Stop-Loss: 357,5 Dolar
Kar Al: 337,5 Dolar
Ödül Riski: 2.59

Sonuç

Yukarıdaki pozisyonlar, Bitcoin Cash piyasası için kısa vadeli ivmeyi tespit edebilecektir. Düşüş, özellikle Bitcoin piyasasındaki artan hareketle birlikte ani bir yükselişe tanık olabileceğinden, bu, tüccarlar için kar elde etmek için kısa bir fırsat olabilir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!