Bitcoin Cash Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Direnç! »Coin Otağ

Bitcoin Cash’in fiyatı 16 Ocak’ta başlayan düşüşe dikkat çekiyor ve Bitcoin piyasası 35.000 doların altına düştüğü için BCH’nin fiyatı bu düşüşü grafiklere yansıtıyor. Basın zamanında, BCH 473 dolardan işlem görüyordu, ancak daha fazla düşüş kaydedebilir.

Bitcoin Cash bir saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de BCHUSD

Yukarıdaki grafik, 50 hareketli ortalamanın fiyat çubuklarının üzerine çıktığını, BCH fiyatının ise azalan bir kanalda düştüğünü gösterdi. Bu, madalyonun düşüş eğilimini vurguladı ve mevcut fiyat, fiyatı daha da aşağı çekebilecek artan düşüşle 472 dolarlık desteğe yakın kaldı.

Bu, piyasaya varlığı kısaltma fırsatı sağladı, ancak fiyat zaten düştüğü için kâr için yeterince iyi bir marj sağlamayabilir.

Muhakeme

Bitcoin düşmeye devam ettikçe, BCH fiyatı muhtemelen fiyatını yansıtacak ve daha büyük bir marjla düşecektir. Bu arada, Büyük Osilatör, momentumun kısa vadeli trendden uzun vadeli trend lehine değiştiğini öne sürdü. Satış devam ederken, göstergenin vurguladığı gibi ivme satıcıları daha da destekleyebilir.

Bu arada, Müthiş Osilatör, momentumun kısa vadeden uzun vadeye kadar kısa vadeli olduğunu öne sürdü. Satış baskısı arttıkça, piyasada daha önce de belirtildiği gibi momentum satıcıların lehine olabilir.

Önemli seviyeler

Giriş: 472,48 $
Stop-Loss: 479,97 $
Kar Al: 459,78 ABD doları
Ödül Riski: 1.7

Sonuç

Piyasa verilen zamanda ayılarla taraf olduğu için BCH’nin satışı artabilir. Bu, kısa ve kârlı bir fırsat sağlayabilir. Yatırımcılar, madeni para 472 dolarlık desteği ihlal ettiği için piyasaya girmek isteyebilir ve aşağı doğru itme, varlığın değerinin 459 dolar fiyat seviyesine ulaşmasına neden olabilir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!