Bitcoin Cash, Durum, Polkadot Fiyat Analizi – Önemli Destek ve Direnç! »Coin Otağ

Bitcoin Cash ve Polkadot, direnç seviyelerini kolayca aştıkları için grafiklerde fırladı. Bitcoin Cash, Bitcoin ve Ethereum performanslarının gerisinde yükseldi ve muhtemelen 460 $ seviyesini geçmesi bekleniyor. Polkadot geçen hafta iki katına çıktı ve önümüzdeki günlerde 11,5 dolara yükselebilir.

Son olarak, Durum, basın zamanından önceki saatlerde yaklaşık% 30’luk bir kazanç kaydettikten sonra 0,042 dolarlık dirençle karşılaştı.

Bitcoin Cash [BCH]

Bitcoin Cash, Durum, Polkadot Fiyat Analizi: 04 Ocak

Kaynak: TradingView’de BCH / USDT

Bitcoin Cash, yükselen bir Bitcoin’den çok yükselen bir Eter’den etkilendi. Geçtiğimiz 24 saat, BCH’nin yazım sırasında 365 $ seviyesinin hemen altında 459 $ direnç seviyesiyle 400 $ ‘dan işlem gördüğünü gördü.

Stokastik RSI ve RSI göstergeleri aşırı alım piyasasına işaret etti, ancak geri çekilme gerektirmedi. Yükseliş ivmesi, BCH’nin 460 dolarlık bölgede konsolide edilmeden önce yükseldiğini görebilir.

460 doların üzerinde, 500 dolardan direnç göstermesi beklenebilecek bir seviye gibi görünüyordu. 460 doların altında, 440 dolar destek olarak hizmet edebilir.

Durum (SNT)

Bitcoin Cash, Durum, Polkadot Fiyat Analizi: 04 Ocak

Kaynak: TradingView’de SNT / USD

Kripto para biriminin fiyatı, son birkaç saat içinde 0,032 $ seviyesini aştı. 0,036 dolarlık bölge, geçmişte bir destek görevi görmesine rağmen, yükseliş trendini durdurmak için hiçbir şey yapmadı. SNT 0,039 dolardan işlem görüyordu. yazarken.

OBV geçen hafta sabit bir alım hacmi kaydetti ve Müthiş Osilatör güçlü bir şekilde yükseliş bölgesine girdi.

Bu yukarı yönlü ivme, SNT test direncini 0,042 $ olarak görebilir ve muhtemelen desteklemek için tersine çevirebilir.

Puantiye [DOT]

Bitcoin Cash, Durum, Polkadot Fiyat Analizi: 04 Ocak

Kaynak: TradingView’de DOT / USDT

9.5 $ ‘ı geçen kırılma, DOT’un 4.58 $’ dan 9.51 $ ‘a hareketi için% 27 Fibonacci uzantısını kullanarak DOT için 11.5 $’ lık bir hedef öngördü.

MACD, DOT için güçlü bir yükseliş ivmesi gösterdi ve 10 dolarlık psikolojik seviyenin boğalar tarafından destek olarak talep edilmesinin ardından, 11,5 dolarlık bölgenin önümüzdeki günlerde test edilmesi muhtemel.

Son birkaç gündeki artış, DOT’un kendisini düzelttiğini görebilirdi. Bununla birlikte, söz konusu düzeltme sadece DOT’lara değil, aynı zamanda Ether ve Bitcoin’lerin hareketine de dayanacak.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 31.354,00 $ seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!