Bitcoin Cash, Dogecoin, FTX TokenDecred Fiyat Analizi: 20 Mart

Piyasa liderleri Bitcoin ve Ethereum, ATH’lerinin biraz altında işlem gördükten sonra, çoğu altcoin piyasası temkinli kaldı ve bir sonraki büyük hareketi beklerken rahatlatıcı bir hamle yaptı. BCH, DOGE, FTT ve DCR için durum buydu ve bunların tümü yazı sırasında sıkı bir kanal arasında sınırlandırılmıştı.

 

Kayıp bitcoin konusunda endişelenmeyin! 100’den fazla ucuz kripto para birimini güvenle satın almak için tıklayın ve üye olun!

Bitcoin Cash [BCH]

547,6 dolar ile 511,4 dolar arasındaki tutsak hareket, Bitcoin Cash piyasasında konsolidasyonu gösterdi; bu durum, kral madeni paranın rekor seviyelerden geri çekilmesinden bu yana çoğu altcoinde yaygın olan bir durum. Eski ilk 10 kripto para birimi olan BCH, 10 milyar doların biraz üzerinde bir piyasa değeri ile 544,8 dolardan işlem görüyordu.

Bollinger Bantları düşük volatilite gösterdi ve BCH piyasasında temkinli bir duygu yansıtıyordu. Bu arada, Müthiş Osilatör yükseliş yönünden tarafsızdı. Mevcut kanalın üzerinde bir artış muhtemelen bazı ek alımları teşvik edebilir, ancak satıcılar 607 dolarlık dirençle odaklanıyor. Bitcoin yeni bir rekor kırarsa, BCH muhtemelen 600 $ seviyesinin üzerinde kalacaktır.

 

Dogecoin [DOGE]

Muadili BCH’ye benzer şekilde, Dogecoin de son birkaç gün içinde fiyat 0,059 ila 0,056 dolar arasında dalgalandığı için dengede kaldı. Göstergeler, DOGE’nin kısa vadeli yörüngesine ilişkin karışık sinyaller verdi. Stokastik RSI, aşırı alım bölgesinde düşüş eğilimi gösterdikten sonra tersine döneceğini ima etti. Öte yandan, Müthiş Osilatör boğaların lehine hafifçe eğildi.

Mevcut kanalın altındaki bir hareket, 0,054 ABD doları destekle arabelleğe alınabilir. Tersine, yukarı doğru bir kırılma muhtemelen 0,063 $ seviyesinde olacaktır.

 

FTX Token [FTT]

MACD düşüş trendi, FTX Tokenhas rekor seviyelerden düştüğünü ve 4 saatlik grafiklerde güneye doğru ilerlediğini gördü. Yazım sırasında, hızlı hareket eden çizgi, piyasanın tarafsızlığını yansıtan sinyal hattına bindirildi. Ancak birikim dönemi, uzun vadede boğalar için önemli bir gelişmeyi temsil ediyordu ve istikrarın ardından yükseliş trendi devam edebilirdi.

CMF, yarım çizginin üzerinde kaldı ve sağlıklı sermaye girişlerinin önümüzdeki seanslarda FTT’nin anında desteğini sürdürme olasılığını görebildiğini gösterdi.

 

Decred [DCR]
Fiyat, rekor seviyelerden güneye doğru hareket ettiği ve 171.8 $ direncinin altında işlem gördüğü için de bir istikrar dönemindeydi. Sessiz ticaret hacimleri ve satın alma faaliyeti olumlu bir sonuca karşı çalıştı, ancak iyimserlik, Başar Osilatör’ün yükselen ikiz tepe kurulumundan geldi. RSI ayrıca 50 seviyesinden yukarı çıktı ve bir miktar yükseliş gücü gösterdi.

Mevcut direncin üzerinde bir artış, DCR ticaretini rekor seviyelere yakın görebilir, ancak bir kırılma tahminini desteklemek için daha güçlü ipuçlarına ihtiyaç vardı. Bununla birlikte, işlem hacimlerindeki artış DCR’nin yükselişine neden olabilir.

Bitcoin Cash (BCH) fiyatı şu anda 547,39 $ seviyesinde.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Yani ne düşünüyorsun? Düşüncelerinizi yorum ve mesaj olarak iletebilirsiniz. (:

Bitcoin Cash, Dogecoin, FTX Token, Decred Fiyat Analizi: 20 Mart ilk olarak Coin Otağ’da yayınlandı.