Bitcoin Cash, Cosmos, VeChain Fiyat Analizi: 8 Kasım

Bitcoin, son birkaç saat içinde 15.550 $ ‘dan işlem görüyordu ve çok kısa bir süre için 16.000 $ fiyat seviyesine yaklaştı. Kayıpların arttığı listelerde son zamanlarda altcoin sayısının arttığı gözlemlendi. Bitcoin Cash ve Cosmos, altcoin piyasası alıcılardan olumlu bir ivme yakaladıkça yükseliş eğilimi gösterdi ve güçlü kazançlar elde etti. VeChain ayrıca geçmiş direnç seviyelerini yükseltti ve uzun vadeli düşüş trendinde olası bir tersine dönüşün sinyalini verdi.

Bitcoin Cash [BCH]

Bitcoin Cash, Cosmos, VeChain Fiyat Analizi: 07 Kasım

Kaynak: TradingView’de BCH / USDT

Bitcoin Cash, yerel bazında bir yükseliş eğilimi (turuncu) oluşturdu ve ardından bir artış gördü. Bu pompa, Ethereum’un 385 $ ‘dan yükselişine denk geldi.

Bu, çoğu başkentin coins hala en büyük altcoinlerin güçlü hareketlerinden etkilenmektedir.

Bitcoin Cash, RSI ‘aşırı alım’ sinyalinin eşiğinde olduğu için 265 doları dirençten desteğe çevirdi. Küçük bir geri çekilme ile karşılaşmadan önce BCH 275 dolara yükselebilir.

Evren [ATOM]

Bitcoin Cash, Cosmos, VeChain Fiyat Analizi: 07 Kasım

Kaynak: TradingView’de ATOM / USD

Düşüş momentumu MACD’ye göre azalırken, ATOM ayrıca fiyat ve momentum (turuncu) arasında yükseliş eğilimi gösterdi.

ATOM’u 3,8 dolardan 6,26 dolara yükseltmek için Fibonacci Retracement kullanılarak bazı önemli geri çekilme seviyeleri vurgulandı. ATOM, 5 $ ile% 50 geri çekilme seviyesinin hemen üstüne yerleştirildi.

MACD, güçlü bir yükseliş momentumunun henüz düşmediğini gösterdi ve ATOM, 5 dolara gerilemeye tanık olmadan önce 5 dolardan 4.8 dolara küçük bir geri çekilme ile karşılaşabilir veya 5.3 dolara tırmanabilir.

VeChain [VET]

Bitcoin Cash, Cosmos, VeChain Fiyat Analizi: 07 Kasım

Kaynak: TradingView’de VET / USDT

VeChain, 0,009 dolar ve 0,01 dolar direnç seviyelerini aştı. Stokastik RSI, kripto varlığının aşırı satın alındığını ve buharı patlatmak için küçük bir düşüş yaşayabileceğini gösterdi.

200 dönem hareketli ortalama (mor), 100 dönemlik hareketli ortalamanın (pembe) üzerinde hareket ediyordu ve VeChain’in son birkaç hafta içinde önemli kayıplar gördüğünü vurguladı.

Ancak, Mesleki Eğitim ve Öğretim’in uzun vadeli hareketli ortalamalarının üzerindeki yükselişi, trendin tersine dönmesinin beklemede olabileceğini gösterdi. Bir sonraki direnç seviyesi 0,0124 dolar ve 0,014 dolar.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!