Bitcoin Cash, Cardano, Stellar Lumens Fiyat Analizi: 8 Eylül

Bitcoin Cash, işin benimsenme tarafında bazı olumlu haberler verdi. Teknik analiz ayrıca Bitcoin Cash’in kısa vadede konsolidasyon aşamasında olabileceğini gösterdi. Cardano üzerindeki son birkaç gündeki satış baskısı zayıflamış görünüyor. Stellar Lumens ayıların da kısa vadede neslinin tükendiği görüldü.

İçerik Başlıkları gizle

Bitcoin Cash [BCH]

Bitcoin Cash, Cardano, Stellar Lumens Fiyat Analizi: 8 Eylül

Kaynak: TradingView’de BCH / USD

Bitcoin Cash fiyatı, 219 dolarlık destek seviyesinden düşüşünü durdurmuş gibi görünüyordu. Bollinger bantları fiyat etrafında sıkılaşmaya başladı ve bu da oynaklığın azaldığını gösteriyordu.

BCH birkaç gün boyunca fiyatın üzerinde konsolide ederse, bu başarılı bir destek savunması anlamına gelebilir ve BCH yükselebilir.

İlgili haberlerde, İngiltere dijital bankası Ziglu, biri Bitcoin Cash olan hem fiat hem de kripto para birimleri için eşler arası ödeme hizmetleri başlattı.

Cardano [ADA]

Bitcoin Cash, Cardano, Stellar Lumens Fiyat Analizi: 8 Eylül

Kaynak: TradingView’de ADA / USDT

Cardano 0,08 dolardan destek alıyordu. Bir sıçramanın üzerinden tırmanmaya çalışırken 0.101 $ seviyesinde sert bir dirençle karşılaştı.

CMF, -0.05 değerini gösterdi, bu da teknik olarak satıcıların pazara hakim olduğu anlamına geliyor, ancak okuma önemli değildi. Ancak bu, ADA üzerindeki satış baskısının zayıfladığını gösterebilir.

ADA desteğin altına düşerse, bir sonraki destek seviyesi 0,077 ABD dolarıdır.

Stellar Lumens [XLM]

Bitcoin Cash, Cardano, Stellar Lumens Fiyat Analizi: 8 Eylül

Kaynak: TradingView’de XLM / USD

Stellar Lumens, 1.6 milyar dolarlık sermaye ile CoinMarketCap’te 17. sırada yer aldı. Son 10 günün günlük ortalamasının altında olan 163 milyon dolarlık 24 saatlik işlem hacmine sahipti.

Azalan ticaret hacmi, XLM için bir konsolidasyon dönemine işaret edebilir. Geçtiğimiz birkaç gün içinde, XLM’nin ortalamanın altında bir hacimde birçok işlem seansından geçtiğini görüyoruz. Mavi okla vurgulandığı gibi, XLM desteğe doğru çekildi, ancak önemli bir işlem hacmi görmedi, bu da olası bir satıcı tükenmesine işaret etti.

Aroon Yukarı (turuncu), olası bir trendin tersine döndüğünü gösteren Aroon Aşağı (mavi) üzerinden geçti.