Bitcoin Cash BCH Fiyat Analizi

Bitcoin Cash, alıcılar 400 dolarlık direnci düşürmek için ivme kazandıkça desteği 300 doların üzerine çekti.
BCH / USD, 320 $ ‘lık bir sonraki büyük engelin önünde 310 $’ da artan satış baskısıyla karşı karşıya.

İçerik Başlıkları gizle

Bitcoin Cash BCH İncelemesi

Bitcoin Cash fiyatı, kripto para piyasasında fiyatlar yükseldikten sonra 326 dolarlık bir duvara çarptı. 2 Ağustos’ta hızlı bir düşüş meydana geldi ve 245 dolara yıkıcı bir düşüşle sonuçlandı. BCH / USD, geçen haftanın çoğunu yükseliş eğilimini 300 dolara ve ardından 400 dolara doğru besleyerek geçirdi.

Bir süre için, fiyat 300 $ ‘da önemli kaldı ve yukarı tarafı 320 $ ile sınırlıydı. Aşağı yönde, 337.80 $’ lık son dalgalanmada 235.01 $ ‘a kadar yükselen% 50 Fibonacci geri çekilme seviyesi desteklendi.

50 Basit Hareketli Ortalama (SMA), fiyatı kontrol altında tutmanın yanı sıra boğaların 300 $ ‘ın üzerindeki kazanımları sürdürmeye odaklanmasını sağladı. Asya saatlerinde trend çizgisi direncinin üzerinde bir kırılma gördü, 300 $’ ın üzerinde basılan bir yutan mum .

Bitcoin Cash, yazım sırasında 308 dolardan işlem görüyor. 310 $ ‘da büyük bir satış baskısıyla karşı karşıya. Alıcılar bu bölgenin üzerine çıkarsa, 320 $’ ın üzerinde kazançlar oluşacaktır.

BCH / USD grafiğiBCH / USD fiyat tablosu

Tradingview tarafından BCH / USD fiyat tablosu

Teknik olarak, 400 dolara yükseliş durumu, RSI ve MACD’den çeşitli teknik seviyeler tarafından destekleniyor. RSI yükseliş eğilimini tersine çevirdi ve şu anda 70. sırada. Başka bir deyişle, boğaların etkisi giderek artmaya devam ediyor.

Benzer şekilde, MACD’nin kısa vadede orta çizginin üzerinde kalması muhtemeldir, ancak resme yükseliş eğilimi gelirse, 400 $ ‘a yükselme daha da belirgin hale gelecektir. Şimdilik, 300 doların üzerinde destek oluşturmak, daha fazla alıcıyı pazara girmeye ve görevlerini 400 dolara tamamlamaya teşvik edeceğinden boğaların en önemli öncelikleri arasında yer almalı.

Bitcoin Cash Gün İçi Düzeyleri

Spot oranı: 308 $

Göreli değişim: 7.21

Yüzde değişimi:% 2,41

Trend: yükseliş trendi

Oynaklık: Yüksek

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL

madeni para etiketi heyecanFacebook, Telegram ve Instagram’dan da takip edebilirsiniz.