Bitcoin Cash, BAT, COMPOUND Fiyat Analizi »Coin Otağ

Bitcoin’in fiyat listelerinde% 10’un üzerinde düştüğünü gören 24-36 saatlik kısa bir sürenin ardından, dünyanın en büyük kripto para birimi, 55.000 $ ‘ın üzerinde işlem fiyatı ile baskı anında kurtarma modundaydı. Son zarar tersine çevirme çabalarının etkileri, altcoin piyasasında tek tip değildi, ancak Bitcoin Cash gibi, Basic Attention Tokenve Compound da kar elde etmek için mücadele ediyor.

Bitcoin Cash [BCH]

Dünyanın en büyük kripto para biriminin popüler çatalı Bitcoin Cash, son birkaç hafta içinde birçok yıkıcı hareket gördü ve bu tür hareketler dizisindeki en son fiyat düşüşü oldu. Ancak basın zamanında piyasadaki birçok alts toparlanma yolunda ilk adımları atarken, BCH bunu yapmakta zorlanıyordu ve kripto rekoru neredeyse hiç puan kazanmıyordu.

Parabolik SAR’ın noktalı işaretçileri fiyat mumlarının çok üzerinde olsa da, Chaikin para akışı düşüşün altını çizdi ve ardından sermaye çıkışlarının güçlendiğinin bir işareti olarak kripto teknik göstergeleri geldi.

BCH’nin Bitcoin’in performansına ulaşmaması garip olsa da, BTC tekrar düşerse daha düşük seviyenin daha da düşmesi beklenebilir.

Basic Attention Token [BAT]

Brave tarayıcısının yerel belirteci BAT, BCH gibi, son zamanlarda birçok tutarsız hareket gördü ve kripto, bir dizi yüksek artışa işaret etti ve ardından keskin düşüş eğilimleri izledi. BTC’den gelen değer kaybı, altcoin fiyat grafiklerini daha da aşağıya çektiğinden, son birkaç günde durum böyle oldu. Öte yandan BAT, 48 saatlik bir süre içinde% 9’un üzerine düştü.

BAT, BCH gibi, daha dalgalı fiyat hareketlerine duyarlı olmasına rağmen dip konumunu koruduğu için kayıplarını tam olarak telafi edemedi.

Örneğin BAT’ın Bollinger Bantları, yakın vadede bir miktar dalgalanma olasılığını tahmin etmek için biraz genişliyordu. Bunun yerine, Harika Osilatör, histogramda yeşil bir mum oluşumunu resmetti. Bu, kurtarma çabalarını vurguladı.

Bileşik [COMP]

Bitcoin Cash ve BAT’ın beğenilerinin aksine, Compound’un fiyat listelerinde bazı kurtarma çabaları ciddi şekilde devam ediyordu ve son birkaç fiyat şamdanı, COMP’un nihayetinde BTC’nin başına geçebileceğini gösteren birkaç yeşil sinyalle yanıp sönüyordu. Böyle bir iyileşme, özellikle grafiklerde% 8,3’lük bir değer kaybının ardından geleceği için, altcoin için iyi bir zamanda gelecektir.

Bununla birlikte, COMP’un teknik göstergeleri göz önüne alındığında, daha çok bir dokun ve git durumu gibi görünüyordu. MACD çizgisi Sinyal çizgisiyle yakından iç içe geçerken, Göreceli Güç Endeksi güneyi işaret etmesine rağmen 40 işaretinin üzerindeydi.

Ne hakkında düşünüyorsun coins? Lütfen aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin. 🙂

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 55.383,00 $ seviyesinde.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!