Bitcoin Cash, Basic Attention Token, DigiByte Fiyat Analizi

Dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin’in 36.000 $ seviyesinin üzerinde stabilize olmasının ardından, daha geniş olan altcoin pazarı, dünkü düşüşün ardından kayıplarını azaltmayı başardı. Bitcoin Cash ve DigiByte gibi altcoinler, alıcılar piyasanın kontrolünü ele geçirmeye çalışırken grafiklerde yükselmek isterken, BAT, altcoin yeşil renkte yanıp sönerken ve 0.265 $ direnç seviyesini izlerken, toparlanma yolundaydı.

Bitcoin Cash [BCH]

Kaynak: BCH / USD, TradingView

Bitcoin Cash, Bulls devreye girdikten ve dün yapılan kayıpların bir kısmını hafiflettikten sonra 500 $ işaretini kurtarmayı başardı. Basın anında BCH son 24 saatte% 3,5 düşüşle 496,34 dolardan işlem görüyordu. Fiyat da 654.32 $ ‘lık yerel yüksek seviyeden oldukça uzaktı, ancak göstergeler ivmenin kısa vadede boğalara doğru kayabileceğini gösterdiği için iyimserlik vardı.

Stokastik RSI aşırı satım bölgesinden kuzeye hareket ediyordu. Endeks aşırı alım bölgesine doğru hareket ederse, fiyat ani direncini 551.16 $ ‘a düşebilir.

Ayrıca Balance Volume, alıcı sayısındaki artışın kripto para biriminin yükselen fiyat hareketini destekleyebileceğini gösterdi.

Basic Attention Token [BAT]

Kaynak: BAT / USD, TradingView

Basic Attention Token Kripto varlığı 24 saat içinde% 7’nin üzerine çıkarken 0,208 $ ‘dan sıçradı ve 0.239 $ seviyesini geri çekti. Yakın gelecekte, boğalar, daha geniş altcoin piyasasındaki toparlanmanın ortasında 0.265 $ direnç seviyesinin üzerinde bir hareketi hedefleyebilir.

MACD, histogramdaki kırmızı çubukların uzunluğu düştükçe piyasa düşüşünün daha düşük olduğunu gösterdi. Hızlı hareket eden çizgi, Sinyal çizgisini yakalamak istedi ve yükseliş eğilimi, fiyat ölçeğini anlık direncinin üzerinde görebildi.

Göreceli Güç Endeksi, tarafsız bölgede olmasına rağmen aşırı alım bölgesine doğru bir hareket olduğunu gösterdi.

DigiByte [DGB]

Kaynak: DGB / USD, TradingView

DigiByte’ın grafikler üzerindeki hareketi, birkaç denemeden sonra 0,03 $ direnç seviyesini kıramadığı için son yedi gün içinde oldukça düzensizdi. Aslında, DGB, yukarıda belirtilen direnç seviyesinin üzerine çıkmaya yönelik son girişiminden sonra 0,022 dolar seviyesine düştü.

Ancak alıcılar, son birkaç işlem seansında fiyatı birden fazla direnç seviyesinin üzerine çıkarmayı başardılar ve 0,029 $ ‘a doğru bir hareket gördüler.

Bollinger Bantları, fiyatta yüksek derecede oynaklık gösterdi. Alt bantta işlem yaptıktan sonra fiyat yükseldikçe, kartlarda bir tersine dönme olabilir ve DGB, Sinyal çizgisinin üzerinde 0,029 dolarlık dirence doğru hareket edebilir.

Öte yandan Müthiş Osilatör, kırmızı çubuklar denge işaretinin altına uzandıkça düşüş momentumunun arttığını gösteren bir geri dönüşe katılmıyor gibi görünüyor. Fiyat düşerse desteğini bir kez daha test edebilir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!