Bitcoin Cash, Algorand, Zcash Fiyat Analizi: 22 Ağustos

Geçtiğimiz birkaç ay, piyasanın altcoinlerinin katlanarak performans gösterdiğini gördü ve birçoğu, bir zamanlar dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin ile paylaştıkları korelasyonun doğrudan aksine, grafiklerde önemli ralliler kaydetti. Bununla birlikte, son birkaç gün bu alts’ın Bitcoin ile uyumlu hareket ettiğini, ikincisinin 12.000 $ ‘ın üzerine çıktığını ve ardından düşüşün piyasanın geri kalanını etkilediğini gördü. İlginç bir şekilde, pek çok kişi kendi geliştirmelerinden beslenmeye devam ettiğinden, tüm alts böyle bir etkiye dikkat çekmedi.

İçerik Başlıkları gizle

Bitcoin Cash [BCH] Yorum Tablosu

Bitcoin Cash Algorand Zcash Fiyat Analizi 21 Ağustos

Kaynak: TradingView’de BCH / USD

Bitcoin Cash, kripto pazarındaki en popüler Bitcoin fork’u [BCH]geleneksel olarak, piyasayı fiyat hareketiyle ateşleyen biri değildir. Bununla birlikte, birçok kişinin gözünde, BCH’nin Ağustos ayındaki fiyat performansı, çatal madeni paranın Temmuz ayı sonlarına doğru sağladığı inanılmaz kazançlardan yararlanamadığı için biraz nemli bir mermi oldu. Aslında, son haftalarda, BCH bir tepe ve çukur hareketinde sıkışmış görünüyordu.

Basında, Bitcoin Cash% 8’in üzerine düştü ve bu da kripto patlamasının ardından neredeyse% 12’lik bir düşüşe yol açtı.

Bitcoin Cash’in teknik göstergeleri aykırı sinyaller veriyordu, ancak Parabolic SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının altındaydı ve piyasadaki yükseliş eğilimine işaret ediyordu, Müthiş Osilatörün Histogramı pazar ivmesinin azaldığını gördü.

Topluluğun birçoğunun, tahakkuk eden ödüllerin% 8’ini Bitcoin Cash altyapısının geliştirilmesine yönlendirecek planlı bir yükseltme ile ilgili endişelerini dile getirmesinin ardından, fork para son zamanlarda haberlerde yer aldı.

Zcash [ZEC] Yorum Analizi

1598091546 776 Bitcoin Cash Algorand Zcash Fiyat Analizi 21 Ağustos

Kaynak: TradingView’de ZEC / USD

Zcash, piyasadaki birkaç gizlilikten biridir. coins Yakın zamanda sadece Monero gibi rakiplerine değil, aynı zamanda daha katı düzenlemelerin bu tür kriptoların daha geniş kullanımını engellediği gerçeğine karşı pazar paylarının büyük bir bölümünü kaybetti. Çoğu alts gibi, ZEC de Temmuz ayı sonlarında listelerde yükseldi. Ancak, Ağustos ayı çökmesine neden oldu ve ZEC, ayın başından bu yana düşüş eğiliminde. Aslında, Zcash geçen hafta grafiklerde% 14,5’in üzerinde düştü.

ZEC göstergeleri fiyat grafiğinin düşüş eğilimini paylaşırken, Chaikin Para Akışı artan sermaye çıkışının bir işareti olarak sıfıra düştü, Göreceli Güç Endeksi aşırı satım bölgesine oldukça yakın olmasına rağmen sabit kaldı.

Zcash ondan sonra haberlerde yer aldı duyuruldu ve Vakfın, “öngörülebilir gelecek için Zcash ekosistemindeki en büyük fon denetleyicisi” olacak bir komite olan Topluluk Danışma Paneli için beş üye seçeceğini söyledi.

Algorand [ALGO] Yorum Analizi

1598091547 379 Bitcoin Cash Algorand Zcash Fiyat Analizi 21 Ağustos

Kaynak: TradingView’de ALGO / USD

Algorand [ALGO]CoinMarketCap listesinde 27. sırada yer alan kripto para birimi, Zcash’in beğenilerinden oldukça farklı hareketler gördü. Temmuz ayında ZEC dalgalanması görülürken, ALGO görülmedi. Aslında, ALGO sadece Ağustos ayında listelerde yükseliyor. Ancak yerel bir zirveye ulaştığından beri, Algorand’ın fiyat servetleri karıştı. ALGO, Bitcoin’in kendisini 12.000 $ ‘ın üzerinde tutamaması nedeniyle neredeyse% 17 düştü ve yakında% 12’nin üzerine çıkmaya başladı.

Bollinger Bantları geniş bir ağza sahip olduğundan, yukarıda belirtilen oynaklık kripto göstergeleri tarafından vurgulandı. Ancak MACD çizgisi kendini grafiklerde düşüş eğilimine hazırlıyordu. ALGO, yazı yazılırken Ağustos 2019 seviyelerinde işlem görüyordu.

ALGO’nun fiyatı, Algorand’dan Micali’nin kısa süre önce onu DeFi ile ilgili faaliyetler için daha verimli bir platform haline getirecek yeni bir akıllı sözleşme yetenekleri seti sunmasıyla daha da artacak.