Bitcoin, Büyük Altcoinlerden Daha Yüksek Performans Gösteriyor

Bitcoin (BTC), bugün daha geniş kripto piyasası için güçlü bir günde yükseliş trendine öncülük ediyor. Ethereum (ETH) için yükseliş trendi, diğer altcoinler arasında karışık bir tabloya rağmen devam ediyor.

Dünkü piyasa gözleminde belirtildiği gibi, Bitcoin için 11.500 $ ‘ın üzerinde bir günlük kapanış, kripto para birimi için daha fazla kazanç için kapıyı açabilir. Dünkü mini rallinin ardından, tam olarak olan buydu, fiyat günü 11.756 dolardan kapadı.

Toplam kripto piyasası kapitalizasyonuna bakıldığında, piyasa 2 Ağustos’taki kısa düzeltmeden bu yana büyümeye devam etti, ancak yine de önceki yüksekleri geri kazanmadık. Toplam kripto piyasası kapitalizasyonu, geçen hafta sonu düzeltmesinden hemen önce 364,4 milyar doların üzerinde 360,3 milyar dolarda kaldı.

Toplam piyasa değeri

Bitcoin Büyük Altcoinlerden Daha Yüksek, Daha Yüksek Performans 101
İçerik Başlıkları gizle

Bitcoin fiyatı

Dün Bitcoin tarafından gösterilen güçlü performansa rağmen, fiyat 2 Ağustos itibariyle 12.000 $ işaretinin altına ve 12.134 $ ‘lık son yüksek seviyeye düştü. İki seviye şu anda Bitcoin için en acil iki direnç seviyesi ve bu seviyelerin üzerinde bir kırılma. Bitcoin boğalarının güvenini neredeyse kesinlikle daha da artıracaktır.

Ethereum fiyatı

Ethereum, 20 Temmuz’da başlayan keskin yükseliş trendini kırmadan teknik olarak hala güçlü görünüyor. Daha kısa vadeye yakınlaştırırsak, fiyat 2 Ağustos’ta düzeltmenin başlamasından hemen önce ulaşılan 415 $ ‘ın altında ve şu anda şu şekilde davranıyor ters bir direnç.
Hem günlük hem de 4 saatlik grafiklerde hala daha yüksek düşüşler görülürken, boğaların hala ETH piyasasının kontrolünde olduğuna dair çok az şüphe var.

Bitcoin Cash, ADA ve XRP Fiyatı

Bitcoin Cash’e (BCH) geçersek, günlük grafikten kripto paranın son birkaç gündür Bitcoin ile aynı yükseliş momentumundan yoksun olduğu açıktır. Bitcoin 11.500 doları aşsa bile, kripto para birimi 300 dolar seviyesinin üzerine çıkamadı. BCH ayrıca Pazar düzeltmesinden önce 338.5 $ ‘ı yakalamanın bir yolunu buldu ve günlük grafikte görülen önceki yükseliş trendi kırıldı.

Benzer şekilde, cardano (ADA), BTC ve ETH’den daha zayıf bir yükseliş trendinde kaldı, ancak bu kripto para için günlük grafikteki yapı sağlam görünüyor. Fiyat şu anda 0.133 ve 0.149 dolar seviyeleri arasında konsolide oluyor ve bu aralığın üst sınırının üzerinde bir kırılma, daha fazla kazanımın gelmesi için kapıyı açacak.

Son olarak, XRP nihayet 20 Temmuz ve 3 Ağustos arasındaki günlük zaman diliminde parabolik ralliden bir nefes alıyor gibi görünüyor. Kripto para birimi şu anda kazançlarını üçgen bir düzende konsolide ediyor ve her iki tarafa da yakın potansiyel olarak yakın bir patlama var. herbiri. fiyat-dönem gelecek yönü için.

Kripto para birimi almak / satmak için en iyi fiyatı bulun:

Bitcoin Başlıca Altcoinlerden Daha Yüksek, Daha Yüksek Performans 102