Bitcoin (BTC) Dışında Bu Hafta İzlenecek 4 Altcoin! • Madeni Para Otag’ı

Kısa vadede gerçekleşmesi muhtemel fiyat hareketlerini değerlendiren analist, hafta içinde öne çıkması muhtemel 4 altcoin için fiyat tahminleri yaptı.

AAVE / USDT – Aave Fiyat Analizi!

Aave, son birkaç aydır 280 ila 580 dolar arasındaki geniş koridorda işlem görüyor. Boğalar önceki beş etkinlikte koridorun destek hattını başarıyla savundu, bu nedenle alıcıların düşüşlerde alımları bir kez daha artırması muhtemel.

Fiyat güçlenir ve mevcut seviyeden yükselirse, düşüşlerde boğaların birikmeye devam ettiği görülecektir. Alıcılar daha sonra fiyatı 20 günlük EMA’nın (344 $) üzerine çıkarmaya çalışacaklar. Başarılı olursa, AAVE/USDT çifti, zorlu bir engel olarak hareket edebilecek 50 günlük SMA’ya (414 $) yükselebilir.

Fiyat 50 günlük SMA’nın altına düşerse, parite birkaç gün için 280 ila 414 dolar arasında sıkışabilir. Tersine, 50 günlük SMA’nın üzerinde bir kırılma yukarı hareket başlatabilir ve hedef 581 dolar olur.

Fiyat 20 günlük EMA’yı geçemezse ve 280 dolarlık desteğin altına düşerse bu olumlu duygu geçersiz olacaktır. Bu durumda, fiyat 208 dolara ve ardından 160 dolara kadar düşebilir.

KSM/USDT – Kusama Fiyat Analizi!

Kusama (KSM) son birkaç gündür yüksek fiyat oynaklığına tanık oluyor. Boğalar, 9 Haziran’da fiyatı 480 dolarlık direncin üzerine itti ancak daha yüksek seviyelere ulaşamadı. 10 Haziran’da fiyat bu seviyenin altına düştü. Yani ayılar yukarı yönlü hareketlerde satış baskısı yaratmayı başardı.

Alıcılar, dün itibariyle fiyatın 20 günlük EMA’nın (412,90 $) altına düşmesine izin vermedi. Bu, boğaların 20 günlük EMA’ya düşüşlerde alımları artırdığını gösteriyor.

Yataya yakın hareket eden 20-EMA ve 50’de Göreceli Güç Endeksi (RSI) boğalar için küçük bir avantaja işaret ediyor. Alıcılar şimdi fiyatı 480 doların üzerine çıkarmaya çalışacak. Başarılı olursa, KSM/USD çifti 537 dolara yükselebilir ve ardından tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 625’i yeniden test edebilir.

Bu olumlu görüş, fiyat mevcut seviyeden veya genel dirençten geri dönerse ve 360 ​​doların altına düşerse geçersiz olacaktır. Bu durumda, fiyat 280 dolara kadar geri çekilebilir.

ALGO/USDT – Algorand Fiyat Analizi!

Algorand (ALGO), 12 Haziran’da trend çizgisinden sıçradı ve 20 günlük EMA’nın (1.02 $) üzerine çıktı. Bu, boğaların diplerden alım yaptığını gösteriyor. 20 günlük istikrarlı EMA ve orta noktaya yaklaşan RSI, satış baskısının azaldığını gösteriyor.

Son birkaç gündeki fiyat hareketine bakılırsa, verilere göre 1,15 doların üzerinde kapanacak bir yükselen üçgen paterni ortaya çıktı. Boğalar fiyatı 1,15 doların üzerinde tutmayı başarırsa, ALGO/USDT çifti 1,63 dolar hedefine doğru hareket edebilir.

Bu varsayımın aksine, fiyat 1,15 dolardan düşerse, çift üçgenin kalış süresini birkaç gün daha uzatabilir. Trend çizgisinin altında bir kırılma ve bu alanda bir kapanış, yükseliş ihtimalini geçersiz kılacaktır. Bu durumda 0,80 dolara ve ardından 0,67 dolara bir düşüş muhtemelen gündemde olacak.

TFUEL/USDT – Theta Yakıt Fiyat Analizi!

Theta Fuel (TFUEL) 9 Haziran’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.679$’a ulaştı. Ancak, günün mum çubuğundaki uzun fitilin gördüğü gibi boğalar daha yüksek seviyelere ulaşamadı. Ardından, 12 Haziran’da 20 günlük EMA’ya (0,44 $) doğru keskin bir geri çekilme yaşandı.

20 günlük EMA’dan gelen güçlü toparlanma, duyarlılığın olumlu olduğunu ve tüccarların düşüşlerde agresif bir şekilde alım yaptığını gösteriyor. Boğalar dün fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkarmak için hamleler yapsa da, bugün ayıların sert direnişiyle karşılaştı ve düştü.

Ayılar şimdi fiyatı 20 günlük EMA’nın altına itmek için baskı uyguluyor. Başarılı olurlarsa, daha derin bir düzeltmenin başlangıcı olabilir.

Alternatif olarak, alıcılar fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesinin üzerine çıkarırsa, TFUEL/USDT için bir sonraki hedef 0,85 ABD doları ve ardından 1 ABD doları olacaktır.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgili kişilerin veya yazarın görüşleridir. Asla yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.