Bitcoin, BitTorrent, Maker Fiyat Analizi: 22 Eylül

Bitcoin boğalarının 11.000 doları aşma gücünden yoksun olması nedeniyle BTC grafikleri geriledi. Düşüş odaklı trend, dünyanın en büyük kripto para birimi lideri olan Bitco’da devam ediyor. Maker, düşüş trendi devam ederken fiyatın keskin bir şekilde düştüğünü belirttiği için BitTorrent’in fiyatı beklentileri artırdı ve çizelgelerinde düşüş olasılığı.

İçerik Başlıkları gizle

Bitcoin [BTC]

Bitcoin, BitTorrent, Maker Fiyat Analizi: 21 Eylül

Kaynak: TradingView’de BTC / USD

Bitcoin boğaları 11.000 $ seviyesini geri almak için çok uğraştı, ancak başarısız oldular ve BTC, yazının yazıldığı sırada fiyatı yükseltmek için tüm gücünü kaybetmiş gibi görünüyordu.

Bollinger Bantlarının son birkaç gündür sabit kaldığı görüldü. Asgari düzeyde olmasa da, kripto varlığının oynaklığı nispeten düşüktü. Yazım sırasında, BTC’nin fiyatı alt banda doğru hareket ettikçe, topluluk içinde bir düşüş beklentisi de artmış gibi görünüyordu.

Bitcoin ayrıca, işlem hacminin son birkaç hafta içinde azaldığına işaret ederek, bir artış olasılığının düşük olduğuna işaret etti.

Fiyat yükseldikçe momentum göstergesinin (RSI) düşüşe geçmesiyle grafikte düşüş eğilimi vardı. Yazım sırasında RSI 43’teydi. Nötr 50 seviyesini savunamamak, 10.000 $ ‘dan başlayan yükseliş trendinin tükenmiş olabileceğinin bir işareti olabilir!

Önümüzdeki günlerde BTC’nin bir kez daha 10.400 dolara düşmesi muhtemel görünüyor.

İlgili haberlerde, Bitcoin’in Ethereum’da olup olmadığı konusundaki tartışma kızışmış ancak konuyla ilgili son söz henüz söylenmedi.

BitTorrent [BTT]

Bitcoin, BitTorrent, Maker Fiyat Analizi: 21 Eylül

Kaynak: TradingView’de BTT / USDT

Aroon Göstergesinin gösterdiği gibi, trend geçen hafta düşüş eğiliminde ve ayrıca kısa vadeli dalgalanmalar da var. Aslında, BTT yavaşça destek bölgesinin altına düştü ve kripto muhtemelen daha da düşebilir.

BTT dahil çoğu altcoin, Eylül ayının başından bu yana kırmızı gördü ve BTT dahil birçok altcoin önümüzdeki günlerde değer kaybetmeye devam edecek.

CoinMarketCap’te 51. sırada yer alan BitTorrent, 316 milyon dolarlık piyasa değerine sahipti.

Yapıcı [MKR]

Bitcoin, BitTorrent, Maker Fiyat Analizi: 21 Eylül

Kaynak: TradingView’de MKR / USDT

Maker, 500 dolarlık destek seviyesinin altına düştü ve basın zamanında 452 dolarlık destek seviyesini geçen bir burnun ortasında görünüyordu.

Chaikin Para Akışı, ayıların piyasaya hakim olduğunu gösterdi. Göstergedeki negatif değer, yoğun satış baskısı karşısında piyasadan çıkan sermayeyi de vurguladı.