Bitcoin: Ay Yarışını İlk Kim Kazanacak • Coin Otağ

Ay’a bir astronot göndermek için yıllarca planlama ve eğitim gerekiyor, ancak Twitter’da ay konuşmaları bu günlerde oldukça rutin hale geldi. Aslında, aynısı bir tür geç tür haline geldi.

DOGE topluluğu aya gitmek için heyecanlanmayalı uzun zaman oldu. Yine de DOGE’nin sırf sahip olduğu özelliklerden dolayı bugün olduğu yerde olduğunu söylemek yanlış olur. Elon Musk’ın parmağı olduğu yadsınamaz bir gerçektir. 1 Nisan’da, kendi kendini “Dogefather” ilan eden Elon Musk, Dogecoin topluluğunu çıldırtan başka bir şeyi daha duyurdu.

Ne de olsa SpaceX’in yörüngeye girip geri dönen ilk yükü bir peynir çarkıydı…

Daha sonra 10 Mayıs’ta SNL bölümünden sonra Dogecoin’in “uzaydaki ilk kripto” olacağını ve şirketi SpaceX’in Doge-1 uydusunu fırlatacağını duyurdu.

SpaceX, Doge-1 uydusunu gelecek yıl aya fırlatacak

– Doge’de ödenen vergi

-Uzaydaki ilk kripto

– uzayda 1. meme

Ancak aniden, bir kripto değişim platformu, yukarıda belirtilen yarışa kendi katılımını açıklayarak topluluğun yardımına geldi. Bitcoin, 1960’ları anımsatan bir yarışta popüler köpek parasını yenerek gerçekten aya giden ilk kripto olabilir.

Robotics Company Astrobotic Technology Inc., bu yılın dördüncü çeyreğinde ilk ticari iniş aracını “aya” göndermeye hazır ve bu listelenen şirket, Bitcoin’i gezegen gövdesine göndermek için onunla el ele veriyor. Bitcoin’in aya yolculuğu genellikle mecazi olsa da Astrobotic’in misyonunun ciddi bir amacı var gibi görünüyor.

Borsa tarafından yapılan son açıklamada şu açıklamalar yapıldı:

Dog Money’nin aksine, Bitcoin’in oraya önce ulaşmasına yardım etmenin doğru olduğunu düşündük.

Ama nasıl?

Kripto para birimleri doğası gereği dijital/sanaldır ve Bitcoin aynı para birimi paketinin bayrak taşıyıcısıdır. Bu yüzden şimdi merak edilebilir, bu amiral gemisi kripto para birimi, ilk etapta fiziksel olarak var olmadığında aya nasıl gidecek?

“Casascius’a benzer şekilde, borsa şirketi türünün tek örneği fiziksel Bitcoin basımı sağlayacak. coins Astrobotic tarafından aya. Kripto para birimi, bir Bitcoin’i halka açık bir adreste tutacak ve bu Bitcoin’in görevinin adını, basıldığı tarihi ve basım sırasındaki Bitcoin fiyatını gösterecek.

Borsa CEO’su Alex Höptner, misyon için duyduğu heyecanı dile getirerek şunları söyledi:

Bitcoin’in aya gideceğine dair tüm söylentiler bir yana, bunu yapacağız.

Başlangıçta bir pompa anlamında anılan “aya” anlatısı coins şimdi kendini tam anlamıyla tercüme etti. Ay’a bir kripto göndermek Musk’ın orijinal fikri olabilir, ancak aynı şey şimdi bu değişim şirketi sayesinde Bitcoin’in “dev bir sıçrama” yapmasına yardımcı olabilir.

Musk, önümüzdeki yıl için planlanan DOGE-1 görevinin tarihlerini resmi olarak açıklamamış olsa da, aya giden yarışı kimin kazanacağını görmek kesinlikle ilginç olacak!

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 35.898.00 dolar.