Bitcoin 34K Doların Altındayken Kar Getiren İki Altcoin!

Axie Infinity ve Waves, Bitcoin 34.000 doların altında mücadele etmeye devam ederken, piyasa kargaşasını daha da tırmandırmak için bir düşüş trendine girmeden yükselmeye devam ediyor. Gelin buna birlikte bakalım. İşte detaylar…

Bitcoin’de Neler Var?

Bitcoin (BTC) fiyatı 24 saatlik grafikte %0.56 düşüşle nispeten değişmeden kaldı ve yazı yazılırken 33.150$ civarında işlem görüyor.

Genel kripto para piyasası, 2 Temmuz’da Amerika Birleşik Devletleri’ndeki 4 Temmuz tatil hafta sonu yaklaşırken yatay işlem gördü. Yavaş işlem hacmi, toplam kripto para piyasasının 5 milyar dolar düşerek şu anki değeri olan 1.378 trilyon dolara düşmesiyle aynı zamana denk geldi.

Bir bütün olarak piyasanın karşı karşıya olduğu zorluklara rağmen, Axie Infinity (AXS) ve Waves (WAVES), Cointelegraph Markets Pro’dan alınan verilerdeki en son gelişmeler sayesinde yükseliş gelişmelerini belirledi.

Eksen Sonsuzluğu (AXS)

Axie Infinity, oyuncuların Axies olarak bilinen jeton tabanlı yaratıkları toplamasına, üretmesine, yükseltmesine, savaşmasına ve takas etmesine olanak tanıyan blok zinciri tabanlı bir ticaret ve savaş oyunudur. BTC’nin fiyatı 22 Haziran’da 29.000 doların altına düştüğü için 2.85 dolara düştüğünden, Axie’ye olan talep artmaya devam ederken AXS’nin fiyatı 2 Temmuz’da %125 artarak 6.40 dolara yükseldi.

Cointelegraph Markets Pro’dan alınan VORTECS™ verileri, son fiyat artışı öncesinde 29 Haziran’da AXS için yükseliş görünümü tespit etmeye başladı.

Cointelegraph’a özel VORTECS™ Skoru, piyasa duyarlılığı, işlem hacmi, son fiyat hareketleri ve Twitter etkinliği gibi veri noktalarının birleşiminden elde edilen geçmiş ve mevcut piyasa koşullarının algoritmik bir karşılaştırmasıdır.

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, AXS için VORTECS™ Skoru, AXS’nin fiyatı yavaş yavaş yükselmeye başladığından 26 Haziran’dan itibaren yeşil olarak kaydedildi ve sonunda, fiyatı %45 daha yükselmeye başladığından, 29 Haziran’da üç gün boyunca 83’e ulaştı.

Bu yazının yazıldığı sırada, AXS için VORTECS™ Skoru 86 ile yeni bir zirveye tırmanmıştı ve bu, tokenin önceki fiyat hareketine dayalı olarak Axie Infinity fiyatı için daha fazla yükseliş olduğunu gösteriyordu.

Dalgalar (DALGALAR)

Waves, Haziran ayı sonlarında VORTECS™ Skorunun artmasının ardından Cointelegraph Markets Pro tarafından güçlü bir performans sergileyen olarak tanımlandı.

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, WAVES için piyasa koşulları Haziran ayının son ayında olumluydu, VORTECS™ Skoru 27 Haziran’da 83’e ulaştı, fiyatı üç gün içinde %35 yükselmeye başlamadan sadece dört saat önce 13.31$’dan 17.75$’a fırladı. .

WAVES için VORTECS™ Skoru 2 Temmuz’da bir kez daha 83’e yükseldi ve grafiksel olarak WAVES için yükseliş durumunun hala bozulmamış olabileceğinin sinyallerini verdi.

Bitcoin 33.150 dolar civarında seyrediyor

Altcoin piyasasındaki genel zayıflık, Bitcoin’in fiyatının 33.400 doların altında mücadele etmesinden kaynaklanıyor, çünkü birçok analist hafta sonu tatiline erken başlamış görünüyor.

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView’den elde edilen veriler, 2 Temmuz’da BTC fiyatının 32.650 ile 34.000 $ arasında dar bir aralıkta işlem gördüğünü gösterdi, çünkü tüccarlar en iyi kripto para birimi için önemli bir fiyat hareketini başlatmak için büyük bir haber olayını veya zincir içi gelişmeyi bekliyor. gösteriyor.

Bağımsız bir piyasa analisti ve Decentrader ticaret paketinin kurucu ortağı olan Filbfilb’in aşağıdaki tweet’inde gösterildiği gibi, piyasadaki mevcut genel ruh hali, “sonrasında ne olacağına karar verememek” ve “kanı kollamak” belirsizliğidir. ”

Genel kripto para piyasa değeri şu anda 1.373 trilyon dolar ve Bitcoin’in hakimiyet oranı %45,5.

Lütfen haberimizle ilgili olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde belirtiniz.