Binance Coin, Waves, Engine Fiyat Analizi »Coin Otağ

Piyasanın büyük hacimli altcoin’lerinden bazıları, Bitcoin’in değerlerinin kendi geri çekilmesinden birkaç saat sonra düştüğünü gördükten sonra grafiklerde bir iyileşme başlattı. Binance Coin’in son kazançları yükseliş ivmesiyle desteklenirken, Waves en son düşüşte bile önemli bir satış hacmi kaydetmedi. Son olarak Enjin, pazara kısa vadede satıcıların hakim olduğunu ve aynı olasılıkla daha fazla zarar gördüğünü gösterdi.

Binance Coin [BNB]

Binance Coin, Waves, Enjin Fiyat Analizi: 29 Kasım

Kaynak: TradingView’de BNB / USDT

BNB’nin 25.75 $ ‘dan 31.12 $’ a hareketi, Fibonacci 34.99 $ ‘da% 62’lik bir uzatma seviyesine sahipti ve BNB bu seviyeyi hemen 35.38 $’ a geçti ve hızlı bir düşüşle karşılaştı.

Destek için% 38,2 seviyesine geri dönmek için destek bulduğu% 78,6 düzelme seviyesinden yükseldi.

Son olarak, RSI 51 değerini kaydetti, bu da mevcut fiyat hareketinin sadece fiyatta bir sıçrama olmadığını, aynı zamanda fiyatın iyileşme ve 32 dolara tırmanma çabası olduğunu gösteren bir bulgu.

Dalgalar [WAVES]

Binance Coin, Waves, Enjin Fiyat Analizi: 29 Kasım

Kaynak: TradingView’de WAVES / USDT

Waves, 5,7 dolarlık destek seviyesinin üzerindeki bir talep bölgesinden fırladı. Ancak Sağ omuz şekillendiğinde bir baş ve omuz modeli oluşturdu. Boyun çizgisinin altında bir kapanış ve 5,7 dolarlık destek, Fiyatı 5 dolarlık destek seviyesine götürebilir.

Ancak, 8 dolardan son düşüşün büyük satış hacimleriyle karşılanmadığını gösterdi. Bu, boğalar için cesaret verici olabilir ve yoğun bir satış eksikliği olduğu için 6 dolarlık bölge savunulabilir.

Piyasanın Altcoins’i için, Boğa tarafına yönelik duyarlılıkta bir değişiklik, WAVES’in tekrar kuzeye hareket ettiğini görebilir.

ENJİN [ENJ]

Binance Coin, Waves, Enjin Fiyat Analizi: 29 Kasım

Kaynak: TradingView’de ENJ / USDT

ENJ yükselen bir üçgen oluşturdu ve her iki yönde de hareket etti, bu muhtemelen 0.134 $ ‘dan 0.173 $’ a yükselmeden önce bir stop-loss avı olacak.

Satış baskısı fiyatı yakaladı ve ENJ’nin toparlandığı ve destek için 0,143 dolarlık direnç seviyesini döndürdüğü bir seviye olan 0,134 dolara geri dönmeye zorladı.

Ancak bu destek seviyesi ayılara aktarılabilir. Son sıçramadaki satın alma hacmi kayda değer değildi.

Son olarak CMF, sermaye akışının piyasa dışında olduğunu göstererek -0.05’in altına da düştü.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 18.097.86 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!