Binance Coin, VeChain, Monero Fiyat Analizi: 26 Ağustos

Uzun vadede, çoklu ölçümler Bitcoin’in 6 rakamlık bir fiyat vereceğini gösteriyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, kısa vadeli analiz, Bitcoin’in 11.800 doları geçemediğini ve 11.300 dolara düşmeye ayarlanabileceğini buldu.

Binance Coin, VeChain, Monero Fiyat Analizi: 26 Ağustos

Kaynak: CoinStats

Büyük altcoinler de bazı istikrarsızlık ve düşüş gösteriyor. Binance Coin önümüzdeki birkaç gün içinde yaklaşık% 10’luk olası bir düşüş olduğunu belirtti ve Monero da benzer bir değer kaybı kaydetmeye ayarlanabilir. VeChain güçlü bir eğilim göstermedi, ancak göstergeler düşüş işareti verdi.

İçerik Başlıkları gizle

Binance Coin [BNB]

Binance Coin, VeChain, Monero Fiyat Analizi: 25 Ağustos

Kaynak: TradingView’de BNB / USDT

Binance Coin, onu geçmeden önce kısa bir süre 22 dolarlık desteğin altına düştü. Basın zamanında 22.45 dolardan işlem görüyordu. MACD bir satın alma sinyali gösterdi.

Bununla birlikte, BNB, her biri bir öncekinden daha düşük bir yüksekliğe sahip 22 dolarlık destek bölgesinden sıçradı. BNB daha yüksek bir yükseliş oluşturmadığı sürece, kripto paranın 20 $ ‘dan destek bulmak için başka bir değer kayması için hazırlandığını gösterebilir.

Binance Coin 3,24 dolarlık bir piyasa değerine sahipti ve onu ilk 10’a yerleştirdi. Birkaç gün boyunca BNB, 24 saatlik ortalamanın altında bir işlem hacmine sahipti, bu da birçok tüccar ve yatırımcının piyasanın bir yöne karar vermesini beklediğini gösteriyor.

VeChain [VET]

Binance Coin, VeChain, Monero Fiyat Analizi: 25 Ağustos

Kaynak: TradingView’de VET / USDT

VeChain 988 milyon dolarlık piyasa değeriyle 23. sırada yer aldı. Yakın zamanda VeChain, yeşil işletmeleri güçlendirmek için “Blockchain destekli Sürdürülebilirlik Çözümü” adlı bir girişim başlattı.

VET, daha düşük zirveler oluşturan ve kısa vadeli bir düşüş trendine giren başka bir madeni paraydı. 0,0178 dolar bölgesinde desteğe sahip. Yönlü Hareket Endeksi, güçlü bir eğilim olmadığını gösterdi. DMI (pembe) yükselirken, APX (sarı) 20’nin üzerine çıkmadı, bu APX’in genellikle güçlü bir trend sırasında üzerinde kaldığı bir değer.

Zayıf bir düşüş görünümü bile VET’i aşağı çekebilir ve bir sonraki önemli seviye 0,0159 $ ‘dır.

Para birimi [XMR]

Binance Coin, VeChain, Monero Fiyat Analizi: 25 Ağustos

Kaynak: TradingView’de XMR / USDT

Monero son birkaç gündür dalgalı hareketler yaşadı. 105 $ tutamadı, bunun yerine 90 $ ‘dan destek bulmak için krater oldu. Sonraki yükseliş girişimleri güçlü satış baskısıyla karşılandı.

20 SMA (beyaz), kısa vadeli bir düşüşe işaret ederek 50 SMA’nın (sarı) altını geçti. Parabolik SAR da bir satış sinyali verdi. Düşük zaman diliminde, XMR için kısa vadeli düşüş görünümü sorgulanmadan önce bir mum, son birkaç günün yüksek seviyesinin üzerinde 94 $ ‘dan kapanmalıdır.

Fiyat 90 dolarlık desteğin altına kapanırsa önümüzdeki günlerde% 10-15’lik bir düşüş bekleyebiliriz.